Каталог товарів
Головна Лебідки Ручні лебідки Лебідка ручна Dragon Winch DWK 12

Лебідка ручна Dragon Winch DWK 12

Код: 032152
(5)
+5 фото
+7 фото
Лебідка ручна Dragon Winch DWK 12 brand image
Артикул dw17001
Довжина тросу 10 м
Вага, кг 3,2 кг
Діаметр троса 4 мм
Показати всі характеристики
Ціна 2305 грн 2058 грн
 • Специфікація
 • Опис
 • Корисні посилання
 • Встановлення
 • Оплата та доставка
 • Відео 2
 • Відгуки 5
 • %Разом дешевше
Специфікація
Характеристики:
Артикул dw17001
Тягове зусилля 1200 Ibs / 540 кг
Довжина тросу 10 м
Застосування для Промисловості, Човна
Тип ручної лебідки Барабанні
Вид тросу Трос
Вага, кг 3,2 кг
Діаметр троса 4 мм
Бренд Dragon Winch
Опис

Думка експерта Lebedka.ua - Ігора

"Переваги даної моделі: використання тяги в різних напрямках. У DWK 12 є можливість фіксувати об'єкт, в процесі підйому, за допомогою укомплектованого гальма. Барабан виготовлений з міцної сталі. Легка вага і компактність дозволяє перевозити з собою лебідку. Корпус покритий антикорозійним порошком, який дозволить в рази збільшити термін експлуатації."


Застосування:

Барабанна лебідка Dragon Winch DWK 12

Лебідка ручна DWK 12 - це барабанний механізм універсального типу. Показник тягового зусилля лебідки в вертикальному напрямку становить 540 кг. Її з успіхом можна використовувати не тільки для горизонтального буксирування вантажу, але і для його переміщення вгору-вниз. Дуже зручним є той факт, що виріб комплектується гальмом - ви можете зафіксувати предмет що транспортується в потрібному положенні на тривалий час. Дана модель виготовлена ​​з високоякісної сталі і пофарбована антикорозійним порошковим складом. У комплектацію входить 10-метровий металевий трос діаметром 4 мм. Це рішення не випадкове - сталеві троси відрізняються надійністю і довговічністю. Разом з тим необхідно ретельно стежити за їх цілісністю і своєчасно змащувати.

Застосування:

 1. Завантаження човна. Ручна лебідка корисна для власників човнів, яким потрібно завантажити свій плавзасіб на причіп. Вона може бути встановлена на причепі або надійній конструкції і використовуватися для витягування човна на причіп, забезпечуючи безпечний і ефективний процес завантаження.
 2. Будівельні проекти. На будівельних майданчиках або проектах "зроби сам" ручна лебідка може допомогти у підйомі та позиціонуванні важких матеріалів, обладнання або конструкцій. Вона забезпечує контрольовану підйомну силу, що дозволяє точно розміщувати і встановлювати.
 3. Рекреаційна діяльність. Лебідка Dragon DWK 12 також популярна серед любителів активного відпочинку та шукачів пригод. Її можна використовувати для облаштування кемпінгу, закріплення обладнання, створення імпровізованих тролеїв або шківних систем.
 4. Фермерство та сільське господарство. Фермери та працівники сільського господарства можуть використовувати ручну лебідку для таких завдань, як перетягування важких вантажів, переміщення обладнання або навіть допомога у тваринницьких операціях.

Зазвичай виріб використовують, прикріпивши його до стабільної якірної точки і використовуючи ручку для ручного запуску механізму лебідки. Барабан лебідки обертається, дозволяючи прикріпленому кабелю або ременю намотуватися або розмотуватися, залежно від напрямку обертання. Ця дія створює підйомну або тягову силу, необхідну для виконання конкретного завдання.

Важливо завжди дотримуватися інструкцій та рекомендацій виробника для безпечного та правильного використання лебідки Dragon DWK 12. Під час роботи з ручною лебідкою слід дотримуватися заходів безпеки, таких як використання відповідних точок кріплення, забезпечення правильного розподілу навантаження та носіння захисного спорядження.

Оплата та доставка
Відео
Відгуки про Лебідка ручна Dragon Winch DWK 12

Дуже хороша лебідка. Ніколи б н подумав, що завдяки лебідці можна так якісно пришвидшити роботу

• 09.11.2022
5.0 

За свои деньги хорошая лебедка. Надеюсь будет долго служить. конечно хотелось хоть какой распределитель троса. Самому контролировать укладку довольно сложно.

• 25.08.2022
5.0 

Лебедка хорошо сделана, простая в использовании. По крайней мере для моего нечастого использования. Брал не для машины, а установил статично на втором этаже дачи для поднятия некоторых грузов на второй этаж (сейчас ремонт). Килограмм 200-300 тянет свободно. Больше пока не пробовал.

• 25.08.2022
5.0 

Лебедка отличная! Хорошенько помогла нам в ремонтных работах. Сейчас пользуюсь регулярно в бытовых целях, надеюсь прослужит еще долго..

• 25.08.2022
5.0 

Лебедка сразу готова к работе, в постройке дома очень помогла, поднимать стройматериалы на нужною высоту самое то. Цена не большая, но при этом экономит силы и время.

• 25.08.2022
5.0 
Разом дешевше
Лебідка ручна Dragon Winch DWK 12 Код: 032152 2305 грн
3830 грн
Дізнавайтеся про нові акції першими!