Рівноміри

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Рівноміри від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Рівноміри для міні АЗС

Рівноміри допомагають визначити рівень рідких речовин у відкритих та закритих резервуарах. Вони дозволять оперативно отримувати інформацію про поточний залишок палива, розраховувати витрати, контролювати герметичність ємності. Також за допомогою їх можна дізнаватися температуру, щільність рідини та інші параметри, залежно від просунутості пристрою.

Основні різновиди рівнемірів

Існує досить великий перелік пристроїв для вимірювання рівня рідини. Вони можуть бути контактними та безконтактними. Перші виготовляються з більш стійких матеріалів через постійну взаємодію з агресивними речовинами.

За характером роботи рівнеміри поділяються на:

  • місткісні;
  • гідростатичні;
  • байпасні;
  • магнітострикційні;
  • мікрохвильові рефлексні;
  • мікрохвильові радарні;
  • буйкові.

Ємнісні підходять для ємностей, де відсутня ймовірність спінювання середовища. Такі пристрої характеризуються середнім рівнем точності, які підходять для невеликих резервуарів. Замір проводиться шляхом розрахунку ємності конденсатора, роль якого виконують стінки ємності та ізольований електрод. Ємнісні рівнеміри не підходять для рідин, які припускають низький показник діелектричної проникності.

Гідростатичні пристрої характеризуються більшим рівнем точності, порівняно з ємнісними. Вони мають доступну ціну, просту конструкцію, рекомендовані для однорідного середовища. З нафтопродуктами використовуються рідко, що їх нестабільною щільністю при різних температурах.

Байпасні прилади використовуються у невеликих ємностях. Вимірювання рівня проводиться на основі сполучених судин. Байпасні рівнеміри сумісні з магнітострикційними, що дозволяє інтегрувати їх з автоматичною системою.

Магнітострикційні рівнеміри є підвидом поплавкових. Поплавець розташовується на поверхні рідини. За підсумками його становища і фіксується рівень. Прилади цього типу дуже точні, оптимальні для світлих нафтопродуктів, пінистих рідин. Але їх не можна використовувати з рідинами, що мають високу в'язкість.

Мікрохвильові рефлексні пристрої складаються з хвилеводу та ЕБУ. Хвиляр повинен покривати всю висоту ємності, тому технологія підходить лише для невисоких резервуарів. Рефлексні рівнеміри вважаються найбільш універсальними. Вони залежать від атмосферного тиску, в'язкості, діелектричної проникності рідини.

До категорії універсальних приладів відносяться радарні пристрої. Вони забезпечують безперервний вимір, високу точність. Актуальні для ємностей, у яких важлива точність, а зміна рівня відбувається повільними темпами.

Буйкові рівнеміри зберігають працездатність навіть у важких умовах. Їхня робота базується на законі Архімеда. Найчастіше буйкові пристрої трапляються на великих підприємствах.

Також існують оптичні, ультразвукові, вібраційні, поплавкові та інші рівнеміри. Щоб вибрати потрібну модель, необхідно враховувати:

  1. точність та швидкість вимірювання;
  2. допустиму глибину резервуара;
  3. перелік рідин, з якими працює рівнемір.

Допомога у виборі можуть надати співробітники інтернет-магазину Lebedka.UA. Вони вислухають усі побажання, зорієнтують в асортименті.

Способи оплати замовлень в онлайн магазині

Інтернет-магазин приймає замовлення з усіх регіонів України. Оплата можлива готівкою при отриманні, безготівковим переказом на картку або рахунок у банку. Варіант оплати можна вибрати під час заповнення форми замовлення на сайті.

Згорнути

Поширені запитання

Ми співпрацюємо з найбільшими логістичними компаніями України:

  • Нова пошта;
  • Укрпошта;
  • SAT;
  • Delivery.

Також можливий самовивіз у м. Вінниця.

  • готівкою;
  • безготівковим платежем;
  • Visa/MasterCard.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!