Меблі для СТО

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Меблі для СТО від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог меблів для станцій технічного обслуговування

В основі робочого простору автомобільної майстерні лежить ергономіка. Щоб умови праці були безпечними та комфортними, слід продумати кожен момент. Не останню роль в облаштуванні займають меблі для СТО. Важливо купувати саме спеціалізовані меблі. Вона має стійкість до агресивного середовища та механічних навантажень. Виготовляються предмети меблів для автомайстерень переважно з гарячо- або холоднокатаної сталі. Використання цілісних листів підвищує жорсткість конструкції. Для захисту від корозії зазвичай використовується порошкова фарба. Вона більш стійка до температурних перепадів, сколів, ніж звичайні лакофарбові матеріали.

Меблі для СТО – це велика категорія. Найбільш затребуваними вважаються візки та тумби для інструментів, верстати, шафи, тумби.

Візки та тумби

Інструментальні візки та тумби – це мобільні, універсальні меблі. Вони дозволяють зберігати та переміщати по ремонтному цеху інструменти, запчастини.

Критерії вибору:

 • розміри;
 • якість коліс - вироби з полімерів, композитних матеріалів мають підвищений термін служби, краще поглинають нерівності покриття;
 • максимальне навантаження;
 • наявність ручок, замкових механізмів, блокатора коліс;
 • надійність та кількість ящиків.

Функціональні, пересувні меблі скорочують до 30 відсотків часу на пошук потрібних інструментів.

Верстат слюсарний

Це один із головних компонентів будь-якої майстерні. Верстак є робочим столом, укомплектованим ящиками, полицями різних розмірів, шиною для проведення, лампою, лещатами, іншими корисними аксесуарами.

Підбір здійснюється на основі таких параметрів:

 1. Покриття. Робоча поверхня може бути покрита текстолітом, фанерою, листовим залізом та іншими матеріалами. На практиці найпривабливішим покриттям виглядає метал із антифрикційною обробкою. Він легко чиститься від робочого сміття, витримує різні види дії.
 2. Конструкція. Варіантів виконання безліч. Конструкція може включати колеса, полиці, тримачі, освітлювальні прилади тощо.
 3. Розміри. Невеликі верстаки з однією тумбою є актуальними для маленьких майстерень. Двотумбові робочі столи використовують на великих станціях техобслуговування.
 4. Товщина стільниці. Її поверхня має справлятися з ударними впливами. Мінімальна рекомендована товщина – 27 міліметрів.

Шафи для інструментів

Шафи дозволяють підтримувати в автомайстерні порядок, зберігати всі розхідники, документи в одному місці. При виборі важливо враховувати максимальне навантаження. Кожна полиця має справлятися із вагою 80-120 кілограм. Розміри підбираються, виходячи з габаритів приміщення. Інструментальні шафи містять перфоровані панелі для фіксації інструментів у вертикальному положенні, шухляди. Наявність знімних полиць дозволяє налаштувати заповнення шафи під конкретні потреби.

Стелажі з лотками із пластику

Подібні стелажі підходять для зберігання дрібних елементів, кріплень. Наявність великої кількості відділень дозволяє нанести на кожне маркування, яке спростить пошук деталей. Конструкція стелажу повинна бути опрацьованою, що запобігає перекиданню.

Стелажі бувають односторонніми та двосторонніми. Перші встановлюються біля стіни, оптимальні для невеликих автомайстерень. Другі раціональніше використовувати у просторих приміщеннях, розташувавши у центральній частині.

Панелі з перфорацією

Якщо в приміщенні небагато місця, зберігати інструменти можна прямо на стіні. Для їхньої фіксації ідеально підходять перфоровані панелі. На стіну вони кріпляться за допомогою шурупів. Також можна поєднати перфоровані панелі із верстатом. Доповнюють панелі контейнери, магнітними кріпленнями, функціональними гачками.

Характеристики:

 • розміри;
 • максимальне навантаження;
 • діаметр отворів, щільність їх розміщення.

Лежаки та стільці

Меблі цієї категорії спрощують процес роботи, зменшують стомлюваність. Стільці бувають із похилою спинкою, сидінням, системою регулювання висоти. Цікавим варіантом є сідла. Вони не обмежують свободу переміщення ніг, дозволяють пересуватися навколо транспортного засобу, що обслуговується, не встаючи. Під час обслуговування, ремонту підвіски є актуальними лежаки. Зазвичай вони комплектуються підлокітниками, підголівниками, опорами для ніг, колесами.

Підібрати меблі та замовити її з доставкою на вигідних умовах пропонує магазин «Lebedka.UA». Наявність має продукцію кількох відомих брендів. Всі меблі мають високу зносостійкість, виконані з якісного металу. Оформляйте замовлення за телефоном, на сайті, а ми організуємо оперативну доставку. З усіх питань надаємо консультації – звертайтесь за телефоном у чат.

Згорнути

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!