Резервуари для палива

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Резервуари для палива від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Основні різновиди резервуарів для зберігання ПММ

Резервуари для пального призначені для приймання, роздачі та зберігання дизпального, різних марок бензину, олії, інших паливно-мастильних матеріалів. Їх конструкція повністю герметична та відповідає екологічним, протипожежним нормам.

Роблять резервуари з:

  1. Металу. Для виробництва використовується нержавіюча, низьковуглецева, оцинкована сталь, а також мідні сплави. З металу роблять як невеликі ємності у вигляді бочок об'ємом 200 літрів, так і великі резервуари об'ємом 10-20 і більше кубічних метрів.
  2. Пластику. Пластикова тара не іржавіє, має мінімальну вагу, добре справляється з негативним впливом хімічних речовин. Для комфорту перевезення та зберігання пластикові резервуари комплектуються піддоном, ґратами з металу. Особливу популярність мають так звані єврокуби, обсяг яких становить 1000 літрів.

Вся тара для ПММ ділиться на компактну, середніх розмірів та велику. У першу категорію входять бочки та баки об'ємом до 5 кубічних метрів. Середні розміри ємності здатні вміщувати до 16 кубометрів рідини. Великі резервуари дозволяють зберігати понад 16 кубів ПММ.

За формою найчастіше трапляються ємності, які мають форму циліндра. Торці можуть бути повністю плоскими, конічними або злегка закругленими. Така конструкція пояснюється простотою виробництва, більш високою стійкістю до тиску, що вимагає менше матеріалу.

За розташуванням резервуари поділяють на горизонтальні, вертикальні, наземні, напівпідземні та підземні. Також існують одностінні та двостінні ємності. Останні дорожчі, припускають наявність утеплювача між внутрішньою та зовнішньою оболонкою, що розширює регіони використання. Двостінні резервуари більш надійні, ймовірність протікання зведена до мінімуму.

Особливості будови резервуарів

Конструкція стандартних бочок досить проста, передбачає наявність заливного, дренажного отвору. Резервуари для пального також можуть містити:

  • оглядову кришку для візуального огляду, використання щупа;
  • повітрозабірник – необхідний для скидання тиску, який виникає через різницю температур всередині та зовні;
  • всмоктувальний пристрій – використовується для подачі ПММ на паливороздавальну колонку;
  • драбина – використовується для обслуговування.

Замовити резервуари для зберігання пального

Хочете придбати бочку, бак, резервуар для зберігання та транспортування ПММ? В інтернет-магазині «Lebedka.ua» купити необхідну ємність можна за доступною ціною і з оперативною доставкою. Каталог включає резервуари різної ємності та конструкції. Також у нас можна замовити обладнання для перекачування пального, міні АЗС.

За консультацією, уточненням деталей звертайтеся до співробітників магазину за номерами телефону, або залиште контакти і ми передзвонимо вам.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!