Гідророзподільники з електромагнітним керуванням

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Гідророзподільники з електромагнітним керуванням від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
12 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Гідророзподільники з електромагнітним керуванням: різновиди, характеристики, особливості оформлення замовлення

Гідророзподільники із системою електромагнітного управління є універсальними механізмами, які розподіляють гідравлічну рідину у відповідних системах. Вони встановлюються на будівельній, комунальній, сільськогосподарській, промисловій техніці: тракторах, кранах, верстатному устаткуванні, пресах, маніпуляторах та інших агрегатах. Гідравлічні розподільники, що продаються в онлайн магазині Lebedka, здатні функціонувати в широкому температурному діапазоні від мінус 20 до плюс 80 градусів за Цельсієм. Для окремих моделей значення можуть відрізнятись.

Принцип роботи

Хоча виробники випускають різні моделі, але вони працюють принципово ідентично. На пристрій подається струм (постійний або змінний), а електромагнітна котушка виконує зміщення золотника, за допомогою якого здійснюється відкриття/закриття магістралі, що подає гідравлічну рідину на вузли, що обслуговуються.

Золотник може мати два чи три положення. У першому випадку застосовується один електричний магніт, у другому – два. Як тільки електричний струм перестає подаватися на соленоїд, за рахунок зворотних пружин золотник повертається в нейтральне положення.

Ряд пристроїв дозволяють вручну позиціонувати золотник за відсутності електромагнітного імпульсу. Але в такому разі при встановленні обладнання необхідно забезпечити постійний доступ оператора до штовхача - механізму, що приводить золотник у рух.

Основні різновиди підключення

Гідророзподільники електромагнітні бувають різних типів. За способом підключення вони класифікуються на:

  1. Стиковий тип: корпус пристрою з боку портів щільно стикується із монтажною плитою або клапаном модульного типу.
  2. Різьбовий тип: на розподільнику є різьблення для з'єднання з відповідними адаптерами рукавів або трубок.
  3. Картриджний тип: пристрій з'єднується з різьблення з настановною плитою.
  4. Модульний тип: гідравлічний розподільник стикується верхньою та нижньою частиною з монтажною плитою та гідрозамком.

Тип з'єднання залежить від конкретної техніки, тому важливо правильно підібрати гідророзподільник, враховуючи вплив конструкції на вартість пристрою.

Додаткові особливості

Гідророзподільники керуються дистанційно за допомогою кабелю, але при необхідності можливе і ручне регулювання. Їх можна використовувати в автоматизованих процесах без оператора, оскільки вони можуть багаторазово перемикатися за мінімальний проміжок часу, виконуючи контроль потоків рідини.

Часто для надійності та довговічності застосовуються корпуси з чавуну. Усередині можуть розташовуватись канали, зливи. Електромагніт вмикається за допомогою кнопки.

При виборі гідророзподільника слід враховувати:

  • номінальний робочий тиск;
  • спосіб з'єднання (напр. WE6 та WE10 – стиковий, Z50ES та Z80ES – різьбовий);
  • витрата рідини (окремі моделі розраховані на обробку від 100 л/хв);
  • загальна вага пристрою для правильного встановлення на техніку;
  • показники в'язкості рідини для забезпечення коректної роботи.

В інтернет-магазині Ledebka представлені якісні електромагнітні гідравлічні розподільники, які пройшли сертифікацію та здатні працювати у різних умовах. А також інше гідравлічне обладнання. Оформити замовлення можна через «Кошик» на сайті та по телефону. Обробка заявок здійснюється упродовж дня. Відправка Україною виконується великими логістичними компаніями, тому купити гідравлічний розподільник у магазині можливо з більшості населених пунктів.

Згорнути

Часті питання про Гідророзподільники з електромагнітним керуванням

Середня вартість: 23844.45 грн.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!