Міні АЗС

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Міні АЗС від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Міні АЗС – особливості, переваги

Міні АЗС – це набір обладнання для роздачі палива. Дані установки призначені для некомерційного використання, підходять для різних організацій, підприємців

Вони вирішують низку завдань:

  1. Знижують витрати. Необхідність користуватися послугами комерційних заправних станцій відпадає сама собою. За рахунок оптової закупівлі палива вартість одного літра бензину, дизеля для підприємства суттєво зменшується.
  2. Оптимізація робочого дня. Міні АЗС мають компактні розміри. Вони можуть використовуватися як стаціонарно, так і в польових умовах. Заправку транспортних засобів можна вести дома їх використання.
  3. Повний контроль за витратою ПММ. Імовірність втратити з різних причин зведено до мінімуму.

Купити міні АЗС можна у різному виконанні. У каталозі інтернет-магазину «Lebedka» зібрані моделі під різні завдання та обсяги. У продажу не тільки паливоперекачуюче обладнання, а й ємності для зберігання палива. Єврокуби є оптимальними для мобільних АЗС, більш об'ємні ємності використовуються стаціонарно.

Мобільні міні АЗС – це оптимальний вибір для заправки техніки:

  • Під час збиральних, посівних робіт у полі;
  • При будівництві мостів, розв'язок, доріг;
  • Під час проведення лісозаготівельних робіт і т.д.

Із чого складається міні АЗС?

Базова комплектація міні АЗС включає металевий корпус, на якому закріплений насос із лічильником, пістолет для роздачі палива. Корпус зручно розміщувати на стіні, решітці ємності з паливом. Також в комплект можуть входити шланги, елементи, що фільтрують.

Міні АЗС відрізняються один від одного пропускною здатністю, типом ПММ, технікою, яка заправлятиметься.

Головним елементом міні АЗС для дизельного палива, бензину, AdBlue виступає самовсмоктувальний насос. Він може працювати від акумулятора мережі 220 Вольт. Для невеликих та середніх парків техніки достатньо насосів продуктивністю до 60 літрів. На великих підприємствах рекомендується використовувати потужніші агрегати. Більшість насосів на вході комплектуються фільтрами грубої очистки, що запобігають виходу з ладу внутрішніх механізмів через потрапляння всередину великих частинок металу і т.д.

Фіксація витрати палива провадиться за допомогою лічильника. Він може розташовуватись біля двигуна, або бути вбудованим прямо в роздавальний пістолет. Лічильники зазвичай враховують 2 показники – поточну заправку та загальну витрату палива. Похибка розрахунку має перевищувати 1-1,5%. Лічильники бувають механічними та цифровими. Просунуті моделі підтримують інтеграцію зі спеціальними програмами обліку, дозволяють робити попередній набір.

Міні АЗС купити можливо з механічними та автоматичними паливороздавальними кранами. Останні припускають наявність механізму, який блокує потік при заповненні бака або іншої ємності. Завдяки такому рішенню попереджається випадкове проливання. Також комплектація міні АЗС може включати різні штуцери та адаптери.

Всі компоненти міні заправних станцій легко піддаються ремонту та заміні. Можна придбати більш продуктивний насос, кран та інше обладнання, якщо виникне потреба.

Причини купити міні-АЗС в інтернет-магазині «Lebedka»

Каталог магазину включає в себе обладнання відомих брендів. Вся продукція має сертифікати якості, прийнятний рівень цін. Купити міні АЗС для дизельного палива у нас можливо у кілька кліків. Доставка здійснюється понад 500 населених пунктів. Гарантія на обладнання варіюється від 12 до 24 місяців.

Згорнути

Відгуки про Міні АЗС

Міні АЗС 12 В для перекачування ДП АВТО-СТОП 13500 грн

Для корпоративних авто необхідно було облаштувати міні АЗС, придбав ось цю. Процює добре і з нею дуже зручно вести підрахунки витрат.

Марк • 21.03.2023
Міні АЗС DTP 60 Reap з електронним лічильником 11900 грн

Крутий варіант міні АЗС особливо наявність електроного лічильника.

Євген • 21.03.2023
Міні АЗС 12\24 В Uni Pomp для ДТ 19000 грн

Павло • 16.03.2023
Комплект перекачування ДТ VSO 60 л/хв 220 В лічильник 10080 грн

Хороший пристрій. Була необхідність в коропоративній АЗС, цей комплект дуже допоміг і працює добре.

Ярослав • 16.03.2023
Котушка для шлангу 15500 грн

Втомися плутатися з тими шлангами, тож купив дві котушки. Тепер не маю проблем з позстійним розплутуванням шланг. Це зручно, швидко і не пот...

Михайло • 15.03.2023
Міні АЗС 220 В DYB 80 30000 грн

Купив міні АЗС для тестової роботи, бо раніше з ними не працював. Все працює відмінно планую доукомплектовувати установки.

Ігор • 14.03.2023
Міні АЗС 12\24 для заправки генераторів 12000 грн

Спеціально придбав міні АЗС з усім укомплектуванням для роботи підприємстава. Повністю задоволений покупкою.

Микола • 13.03.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!