Кран для зняття двигуна

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Кран для зняття двигуна від до
У такому діапазоні немає товарів.
Код: 034805
Відео Рокла 2.5 т TORIN
Під замовлення
23537 грн
Код: 036309
Відео Знімач пружин механічний MIOL
Під замовлення
13423 грн
Код: 036308
Відео Стяжка гідравлічна MIOL 5 т
✓ В наявності
4203 грн
Код: 036307
Відео Гідравлічний кран 2 т MIOL
Під замовлення
18169 грн
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог кранів для зняття двигунів

Бензиновий двигун автомобіля важить від 90 кілограм. Вага дизельних двигунів об'ємом 3,5 літри може досягати 400 кілограм. Щоб безпечно зняти силовий агрегат із транспортного засобу та мати можливість швидко перемістити його по території майстерні, необхідний такий пристрій, як підкатний кран. Він має просту, компактну та маневрену конструкцію. Вантажопідйомність кранів стартує з 400 кілограмів і може досягати 3-5 тонн. Вибрати відповідну модель пристрою дозволяє цей розділ онлайн магазину «Lebedka.UA».

Особливості підкатних кранів

Гаражні крани випускаються широким переліком виробників. У нашому асортименті представлено продукцію Miol, Airkraft, TORIN та інших брендів. Обладнання всіх компаній відрізняється високою якістю, відповідає галузевим стандартам.

Підкатні крани – це універсальні пристрої. Вони здатні виконувати відразу кілька операцій:

  1. Підйом силових агрегатів із моторного відсіку. Також кран може використовуватися під час ремонту зчеплення, трансмісії, редукторів та інших вузлів.
  2. Безпечне переміщення важких агрегатів станцією технічного обслуговування.
  3. Спуск силового агрегату на стенд ремонту.
  4. Встановлення двигуна на транспортний засіб. Щоб досягти балансу, рекомендується використовувати підкатний кран разом із траверсою-балансиром.

Завдяки крану всі вищеназвані операції можна виконати лише одна людина, а поворотні колеса дозволяють з легкістю маневрувати територією майстерні, об'їжджаючи стелажі, інші автомобілі і т.д.

Різновиди кранів для СТО

Більшість сучасних підкатних кранів мають доладну конструкцію, завдяки чому під час зберігання вони вимагають мінімум місця. Також існують стаціонарні моделі. Вони підходять лише для великих ремонтних майданчиків. Крани бувають повністю гідравлічними та з додатковим механічним приводом. Останні зручніші в експлуатації.

Конструкція крана передбачає наявність наступних компонентів:

  • телескопічна стріла – для фіксації вильоту застосовуються шплінти та стопорні пальці;
  • опорна рама – має зварну конструкцію, зазвичай складається з 2 лап, розташованих паралельно, або під кутом, і вертикальної стійки з підйомним механізмом;
  • гідропривод – кріпиться до щогли та стріли за допомогою шарнірів, для керування передбачається рукоятка, за аналогією зі стандартним гідравлічним домкратом;
  • колеса – за рахунок невеликого діаметра кран можна заводити під кузов будь-якої техніки, у конструкції крана буває від 4 до 6 коліс.

Вантажопідйомність крана з метою безпеки повинна перевищувати вагу силового агрегату. Кран підкочується до автомобіля вручну, а рама заводиться під кузов. Крюк повинен встановлюватися по центру двигуна, щоб попередити перекіс під час підйому. Дуже важливо надійно зафіксувати двигун. Стріла рухається рукояткою. Щоб опустити двигун, на лапи укладається піддон. У підвішеному стані мотор можна переміщати автомайстернею. Найзручніше робити це, коли підлога рівна і не містить перешкод.

Купити гідравлічний кран з доставкою

Якщо станція технічного обслуговування займається ремонтом двигуна, то гідравлічний кран - це обов'язкове обладнання. При виборі обладнання зважайте на вантажопідйомність, виліт стріли, висоту підйому, кліренс автомобілів та інші параметри. Щоб отримати додаткову інформацію щодо конкретної моделі крана, оплати та доставки, звертайтесь до спеціалістів магазину. Також рекомендуємо звернути увагу на гідравлічні стяжки, знімники пружин, рокли та інше обладнання, здатне підвищити ефективність роботи будь-якої майстерні.

Згорнути

Поширені запитання

Для оформлення покупки написніть кнопку "КУПИТИ", після чого вкажіть свої дані, службу доставки та зручний спосіб оплати. Або замовте дзвінок спеціаліста, залишивши свій номер телефону.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!