Монтажні лебідки

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Монтажні лебідки від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Головною відмінною рисою монтажних лебідок від інших монтажно тягових механізмів є спосіб установки - експлуатація проводиться не в підвішеному (як у тельферів і талів), а в установленому форматі. Областю застосування лебідок ЛМ вважається не тільки підйом-переміщення вантажів з різною вагою і формою, але і робота в якості додаткових елементів при комплектації потужних вантажопідйомних комплексів.

Обов'язкові умови застосування

 • Не вибухонебезпечне і не агресивне хімічне довкілля
 • Температура від -40 ° C до + 40 ° C
 • Макрокліматичні області з помірним кліматом
 • Передбачений режим роботи - легкий (без перевантажень), швидкість підйому - не вище 12 м / хв.

Скільки коштує лебідка монтажна

Монтажні лебідки застосовуються головним чином в промисловості і будівництві (розвантаження, навантаження, монтаж, демонтаж). Так як маса цих пристроїв найчастіше перевищує 0,6 тонни, монтажна лебідка іноді приймає на себе властивості противаги переміщуваного вантажу, і не вимагає додаткової фіксації. В інших випадках, лебідки ЛМ фіксують на надійне підгрунтя. Основою в конструкції пристрою лежить планетарний редуктор, який забезпечує високу потужність, не дивлячись на не великий вага і габарити лебідки. Ступінь безпеки при промислової або будівельної експлуатації, підвищується за рахунок надійногоелектромагнітного тормоза.

Важливо! Категорично забороняється використання монтажних лебідок з метою переміщення (підйому / спуску) людей.

Перед тим як купити монтажну лебідку, необхідно зібрати інформацію про:

 • Тягове зусилля;
 • Канатоємності (потрібної довжини каната);
 • Швидкості намотування каната при першому шарі;
 • Весі монтажної лебедки без каната та з ним;
 • Комплектації (наявності дистанційного чи провідного пульта керування).

Способи кріплення ЛМ лебідки для її ефективного використання

Важливою умовою для безпеки і якості роботи при маніпуляції з вантажем служить надійне кріплення монтажної лебідки. При тестуванні необхідно звернути увагу на основу конструкції. Під час переміщення вантажу, вона повинна залишатися в абсолютно нерухомому стані. Якщо проігнорувати це спостереження, це може привести до різних негативних наслідків, включаючи падіння вантажів, пошкодження лебідки, а ще гірше отримання необоротних травм для життя людини.

Монтажні лебідки ЛМ кріпляться

 • застосовуючи баластні пристосування, які виключають мимовільні зрушення лебідки у разі надмірної маси вантажів
 • за допомогою якоря (їх завчасно кріплять в основу конструкції)
 • закріплюючи лебідку з конструкційними елементами будівель або фундаменту (для прикладу анкерними болтами)
 • встановивши лебідку на заздалегідь підготовлену, спеціальну зафіксовану раму

При виборі способу кріплення і використання принципу фіксації, важливо враховувати область і середу застосування лебідки, максимальної надійності і міцності її установки. Якщо поспішити з вибором способу кріплення, результатом може стати пошкодження фундаменту, з цієї причини слід заздалегідь проводити всі розрахунки і перевірки, враховуючи компоненти і технічні характеристики монтажної лебідки.

 1. Найпопулярнішим способом вважається кріплення за допомогою анкерних болтів. Вони монтуються в фундамент підстави. Це гарантує більш надійну і міцну фіксацію. Перед монтажем, фундамент слід підготувати. Альтернативою служить пальових фіксація - палі обраного розміру і з вмонтованими болтами, забивають на потрібну глибину, і потім фіксують раму. Це створює високу надійність конструкції, і дозволяє виконувати найскладніші і трудомісткі завдання.
 2. Варіант фіксації із застосуванням якоря (див. Малюнок нижче), вважається досить трудомістким, але практика показує, що такий спосіб часто є найефективнішим рішенням при роботі з малогабаритними вантажами володіють не більшим вагою.
 3. Використання баласту - більш простий зручний спосіб, але існує ризик перекидання підйомного механізму. В цьому випадку необхідно врахувати вагу вантажу, щоб правильно підібрати і встановити утримує основу.

Способи кріплення лебідки монтажної

На всі питання, щодо покупки, ціни, способи кріплення і експлуатації монтажних лебідок, вам дадуть відповідь наші експерти. Для цього просто зателефонуйте в наш інтернет магазин, або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Згорнути

Поширені запитання

Найпопулярнішими є:

Тягове зусилля, довжина каната, швидкість намотування, комплектація

Купити монтажну лебідку можна на сайті lebedka.ua

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!