Аксесуари для оливи та бочок (200 л)

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Аксесуари для оливи та бочок (200 л) від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Аксесуари для мастила та бочок: основні види

Для роботи з мастильними матеріалами застосовується безліч аксесуарів. Наприклад, щоб швидко і ефективно накладати з відра мастило в нагнітач, або шприц, часто використовується такий корисний аксесуар, як совок. Зазвичай він продається в комплекті зі скребком, який необхідний для видалення залишків мастильного матеріалу із зовнішньої та внутрішньої частини совка. Збирання витратних матеріалів здійснюється з використанням різних пластикових ємностей. Вони продаються окремо чи комплектах. У каталозі нашого магазину можна придбати пластикову ванну для збирання відпрацьованого мастила.

При обслуговуванні вузлів у важкодоступних темних місцях корисним буде використовувати світлодіодне підсвічування. Вона має тонку конструкцію, встановлюється на мастильні шприци, дає повний контроль над процесом мастила. Ще більше корисних речей для роботи з мастилом шукайте в асортименті магазину.

Аксесуари для бочок

На підприємствах з великим парком техніки ПММ зберігаються у бочках. Це ж стосується й організації, яка займається реалізацією мастильних матеріалів. Для відкриття бочок використовуються спеціальні іскробезпечні ключі. Вони значно полегшують процес видалення пробки, мінімізують можливість пожежі. Зовнішньо ключі мають вигляд плоских пристосувань з розташованими по обидва боки головками. Кожна орієнтована на пробку певного розміру та форми. Виготовляються такі інструменти з берилієвого або алюмінієвого сплаву. Ці сплави мають високу стійкість до вологого середовища, не схильні до впливу корозії, температурних перепадів.

Переміщення бочок територією найзручніше здійснювати за допомогою спеціальних візків, які також називають бочкокатами або бочковозами. Конструкція візка передбачає наявність:

  • трубної сталевої рами із захватом;
  • литі гумові або поліуретанові колеса.

Для фіксації бочки може використовувати стяжний ремінь, захоплення типу «дзьоб папуги» або стопорний замок. Деякі моделі комплектуються додатковим колесом та поворотним механізмом для більш простого перекидання. Для захисту від корозії якісні візки покриваються порошковою фарбою.

Зручну роздачу мастила, інших ПММ забезпечують крани. Вони бувають металевими чи пластиковими. Крани встановлюються замість пробки.

Причини купити аксесуари для бочок та мастила в магазині Lebedka.ua

Каталог інтернет-магазину представлений продукцією перевірених брендів. Усі позиції мають доступний рівень цін, сертифікати відповідності. Ми ретельно відстежуємо відгуки покупців, щоб контролювати рівень якості самих аксесуарів та обслуговування.

Доставка аксесуарів для роботи з ПММ можлива у більшості міст та селищ України. Магазин Lebedka.ua здійснює відправку великими поштовими перевізниками, що мають багату мережу відділень в Україні. На вибір пропонується кілька варіантів оплати. Відвідувачі магазину будь-якої миті можуть скористатися безкоштовною консультацією. Асортимент постійно поповнюється новими товарами відповідно до потреб наших клієнтів.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!