Зйомники та обтискачі

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Зйомники та обтискачі від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Широкий асортимент знімачів та обтискань

Інтернет-магазин Lebadka.UA пропонує вигідно купити знімники, обтискання, кліщі для спрощення монтажу, демонтажу паливних шлангів. Також у цьому розділі представлені інструменти для зняття затискачів підкрилок, бамперів, підшипників тощо. Всі інструменти відрізняються ергономічною формою ручок, що робить роботу майстра максимально комфортною. Також виробники використовують якісну сталь, стійку до корозії, що гарантує тривалий термін служби виробів.

Кліщі для хомутів – особливості конструкції, види

Кліщі являють собою спеціальні інструменти, які забезпечують точне та швидке затягування хомутів. Вони спрощують технічне обслуговування транспортних засобів, паливопідкачувального обладнання. Без використання професійного інструменту впоратися із хомутами дуже складно.

Кліщі дозволяють працювати зі стрічковими, дротяними та пластиковими хомутами. Також існують вироби, що самозатягуються, але для їх встановлення також потрібен спеціальний інструмент.

При виборі кліщів необхідно враховувати такі характеристики:

  • Довжина кліщів;
  • Довжина робочої площини;
  • Матеріал та форма рукоятки;
  • Матеріал робочого профілю.

Також важливу роль відіграє виробник. Хороші бренди обов'язково надають гарантію своєї продукції.

Різновиди знімачів

Якщо щипці використовуються для монтажних робіт, то знімач дозволяє демонтувати деталі, які встановлені з натяжкою. Вони не тільки спрощують робочий процес, але забезпечують цілісність усіх конструкцій. Міцна фіксація зводить до мінімуму зіскокування робочої поверхні. Зйомники бувають внутрішніми та зовнішніми, універсальними та заточеними під конкретні вузли. Вони можуть складатися з кількох лап чи захватів.

Односторонні лапи забезпечують захоплення лише знизу. Двосторонні припускають наявність гачків з обох боків. Досвідчені майстри рекомендують звертати увагу на знімачів другого типу. Вони зручніші і практичніші. Складніша конструкція надає широкі можливості.

Переваги замовлення інструментів в онлайн магазині Лебідка.ЮА

Інтернет-магазин пропонує:

  1. Великий вибір інструментів для різних цілей. На всі позиції розповсюджується офіційна гарантія виробника.
  2. Майже всі інструменти в каталозі є на складі. Якщо якихось позицій немає, потрібно уточнити менеджера, коли очікується поставка.
  3. Швидку доставку. Клієнти магазину можуть скористатися послугами кількох перевізників. При виборі слід звертати увагу на вартість доставки, швидкість та розташування найближчого відділення.

Магазин підтримує найвищі стандарти обслуговування. Нам довіряють великі компанії та приватні клієнти з усіх регіонів України. Будь-який відвідувач Лебідка.ЮА може розраховувати на консультацію з усіх питань. Достатньо зателефонувати за вказаним на сайті контактним номером, або залишити номер телефону для зв'язку у відповідній формі.

Згорнути

Поширені запитання

Rewolt - Польща

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!