Обладнання для обслуговування АКПП

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Обладнання для обслуговування АКПП від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Обладнання для обслуговування АКПП

Автоматичні коробки перемикання передач сьогодні використовуються на багатьох транспортних засобах. Щоб вони справно працювали, необхідно регулярно проводити сервісне обслуговування. Тому ця послуга має великий попит на СТО.

Основна процедура в рамках сервісного обслуговування – заміна олії. Нову робочу рідину потрібно заливати у таких випадках:

  • через кожні 50-100 тисяч кілометрів пробігу, залежно від моделі автомобіля;
  • у разі виникнення проблем з блоком соленоїдів, перемиканням передач.

Також процедура рекомендована для придбання транспортного засобу на вторинному ринку.

Види заміни олії в АКПП

Заміна може бути частковою або повною. Часткова проводиться при кожному технічному обслуговуванні. Для роботи досить ручних інструментів. Вони мають доступну ціну, комплектуються ручними пневмонасосами. При частковій заміні фактично змінюється лише третина робочої рідини, тому періодично потрібно проводити повне промивання системи. Тільки в такому випадку можна повністю замінити олію, видалити забруднюючі частки, які залишаються на стінках.

Повна заміна з промиванням – це делікатна та досить складна процедура. Проводять її за допомогою спеціалізованого професійного обладнання. Процедура зручна тим, що процес автоматизований. Достатньо підключити відповідну установку до АКПП та задати налаштування.

Характеристики маслозмінного обладнання

Установки для заміни робочих рідин працюють від акумулятора автомобіля або електричної мережі. Вони можуть мати різні характеристики, тому підбирати обладнання слід з урахуванням транспорту, що обслуговується.

За способом керування установки класифікуються на:

  1. автоматичні;
  2. механічні;
  3. електронні.

Працюють вони однаково, різниця полягає у вартості, зручності управління. Також існує класифікація за способом видалення олії. Агрегати бувають комбінованими, декомпресійними, зливними, пневматичними. Апарати передбачають наявність двох незалежних систем - одна використовується для подачі робочої рідини, друга - для відкачування, завдяки чому вони не змішуються.

Для зручності переміщення майстернею установки комплектуються колесами. У процесі заміни також використовуються тестери тиску в АКПП та тестери якості, що перевіряють робочу рідину на відсутність домішок.

Випускається маслозмінне обладнання у багатьох країнах світу. Серед популярних брендів:

  • Launch – один із лідерів ринку, у компанії є представництва у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, модельний ряд представлений бюджетними та преміальними установками;
  • Aomai - компанія випускає обладнання з вигідним поєднанням продуктивності та вартості.

Як придбати маслозмінне обладнання для АКПП?

Інтернет-магазин «Lebedka.UA» дозволяє оформити замовлення лише за пару хвилин. Вивчіть характеристики доступних моделей, визначтеся з тією, яка підходить під вимоги, додайте її в «Кошик» та заповніть форму замовлення. Залишається дочекатися дзвінка менеджера для узгодження деталей. Доставка по Україні в середньому займає 3-4 дні, залежно від обраної транспортної компанії та віддаленості.

Всі питання уточнюйте у спеціалістів магазину – скористайтесь чатом на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

Згорнути

Поширені запитання

Найпопулярнішими вважають бренди:

  • німецька компанія LAUNCH
  • китайський виробник Aomai

Ми приймаємо безготівкову оплату, безготівковий розрахунок, оплату на картку, післяплату.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!