Міні АЗС з ємністю для ПММ

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Міні АЗС з ємністю для ПММ від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Міні заправні станції з ємністю для ПММ та доставкою по Україні

Міні АЗС – оптимальне рішення для організацій, які мають власний парк транспортних засобів. Вони включають все необхідне обладнання для зберігання, видачі та обліку палива. Використання міні заправних станцій дозволяє суттєво знизити витрати за рахунок усунення простою техніки, скорочення часу заправки. Техніці більше не треба їхати на звичайну АЗС, стояти у черзі. Оптові закупівлі бензину, дизельного палива коштують дешевше, ніж покупка в роздріб.

Із чого складаються міні АЗС?

Міні заправні станції включають обладнання для перекачування та обліку нафтопродуктів, а також ємність для їх зберігання.

Міні АЗС складаються з:

  • Занурювальних, бочкових насосів;
  • Вимірювальних приладів;
  • Фільтруючих елементів;
  • Паливоподавальних пістолетів;
  • Шлангів.

Комплекси можуть бути автоматичними, механічними, відрізнятися між собою за рівнем тиску, обсягом палива, що перекачується. Продуктивність – це один із головних критеріїв вибору. Чим більше техніки у парку, тим більше продуктивну АЗС слід вибирати.

Мобільні заправні станції виготовляються із якісних матеріалів, здатних витримувати інтенсивні навантаження. Їх можна експлуатувати у різних кліматичних умовах. Всі елементи відрізняються стійкістю до дії нафтопродуктів, відповідають вимогам протипожежної, екологічної безпеки. Термін експлуатації обладнання може досягати 20 років. Окремі компоненти легко піддаються заміні у разі зношування. Період окупності міні-АЗС стартує з 3 місяців, залежить від кількості транспортних засобів.

Ємності для зберігання палива

Резервуари можуть виготовлятися із металу, міцної пластмаси. Пластмасові ємності сьогодні мають найбільше поширення. Вони легші, дешевші і довговічніші за металеві.

Інші переваги резервуарів із пластмаси та інших полімерів:

  • великий ресурс безаварійної служби – не вступають у реакцію з нафтопродуктами, не схильні до корозії, не окислюються і не проводять струм;
  • характеризуються високою рентабельністю, порівняно з металевими аналогами;
  • мають високу надійність – не тріскаються, містять ребра жорсткості для підвищення міцності конструкції, відрізняються повною герметичністю;
  • невибагливі до експлуатаційних умов – матеріали, що використовуються для виробництва, не бояться ультрафіолету, вологи тощо.

Резервуари для ПММ можуть мати товщину в межах 5-18 мм. Ширина горловини коливається не більше від 115 до 500 мм. Можливі інші варіанти виконання. Великі резервуари передбачають наявність сходів для зручного доступу до горловини. Обов'язковою умовою є наявність дихального клапана для запобігання накопиченню всередині пари. Інші комплектуючі – фільтри-сітки, штуцери тощо.

Ємності випускаються у вертикальній, горизонтальній конфігурації, з циліндричною, прямокутною, квадратною формою. Вони можуть передбачати підземний, наземний монтаж. Місткість окремих резервуарів може досягати 20 тонн.

У магазині Lebedka.UA можна замовити міні АЗС із резервуарами в різній конфігурації та з офіційною гарантією виробника. Відправлення здійснюється зі складів у Вінниці та Києві. З питань вибору та доставки звертайтесь до менеджерів за телефоном у робочий час.

Дізнатися більше

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!