Монтування, лопатки шиномонтажні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Монтування, лопатки шиномонтажні від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Купити шиномонтажні монтування з доставкою по Україні

Шиномонтажне монтування є міцним металевим стрижнем з вигнутим кінцем. Довжина інструменту може бути різною. Часто монтування комплектується рукояткою, через що воно зовні схоже на викрутку. Інструмент незамінний під час виконання шиномонтажних, ремонтних робіт.

Які види монтувань існують?

За типом наконечника монтування поділяються на лопатки та піки. Монтування-піки більш універсальні, мають пряму форму. Лопатки вигнуті під кутом 45/90 градусів. Вони актуальні при зніманні шини з колісного диска.

Відрізняються монтування та за формою корпусу:

  • плоска;
  • у вигляді циліндра;
  • гострокінцева;
  • у вигляді літери "Г" або "S" - можуть використовуватися як плоскогубці.

Популярністю користуються тріскачкові інструменти для СТО - головка здатна займати різні положення в площині 180 градусів, що дуже зручно, коли простір обмежений. Для блокування передбачається спеціальна кнопка. Наявність ручки попереджає ковзання. Виготовляються рукоятки з гуми або пластику.

Більшість монтувань виконані із інструментальної сталі. Чавунні інструменти трапляються рідко. Добре себе виявляють титанові вироби. Вони легші за сталеві, не бояться корозії, підходять для роботи в приміщенні та на вулиці.

Що враховують під час виборів?

Шиномонтажне монтування підходить для використання не лише за прямим призначенням. З її допомогою можна витягнути і старе кріплення, цвях тощо.

При виборі інструменту звертають увагу на:

  • матеріал виконання;
  • довжину;
  • зручність;
  • конструкцію.

Дуже вигідно купувати монтування у наборах. Щоб вони прослужили максимально довго, важливо не допускати появи іржі, корозії. Зберігання має здійснюватись у сухому приміщенні. Металеві частини періодично протирають машинним маслом.

Замовити різні види монтувань для шиномонтажу дозволяє спеціалізований онлайн-магазин «Lebedka.UA». Вибирайте інструменти за потрібними характеристиками за доступною ціною. Фахівці інтернет-магазину проводять консультації через чат. Пропонуємо самовивіз, адресну доставку та доставку на відділення перевізників. Полегшити підбір покликаний зручний каталог, наявність основних характеристик у картці товару, відгуки покупців. Асортимент включає продукцію надійних брендів, продукція яких має стабільний попит в Україні.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!