Борторозширювачі

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Борторозширювачі від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Борторозширювачі – опис, види

Шиномонтажні майстерні мають в арсеналі велику кількість різноманітних механізмів, установок та інструментів. Одним із корисних пристроїв виступає борторозширювач. Пристрій застосовується для фіксації та полегшення доступу до колісної камери або внутрішньої частини шини.

Головне завдання функції борторозширювача виходить із його назви. Механізм призначений розширення бортів шини. Він допомагає швидко та безпечно витягти колісну камеру з метою заміни чи ремонту.

Конструкція та види розширювачів бортів

Основу борторозширювача становить металева опора. На ній розташовується рама з паралельними захватами. Зафіксовану шину можна обертати під будь-яким кутом, завдяки чому спеціаліст автомобільного сервісу отримує максимальний доступ.

Розширювачі бортів поділяються на:

  1. Механічні. В основі лежить механізм важеля. Оптимальні для шин діаметром до 24 дюймів із шириною протектора в межах 175 міліметрів. Зазвичай мають настільні виконання. Рекомендовані для покупки при ремонті шин на малотоннажний та легковий транспорт.
  2. Пневматичні. Такі установки мають високу потужність. Обладнання підходить для шин шириною до 500 міліметрів з радіусом до 40 дюймів, що використовуються на пасажирському, вантажному транспорті.
  3. Гідравлічні. Розширювачі цього типу вважаються найпродуктивнішими. Вони розраховані на роботу з найжорсткішими та міцними шинами, які використовуються на техніці спеціального призначення.

Борторозширювачі можуть мати підлогове та настільне виконання. Також існує розподіл на стаціонарні та мобільні моделі.

Як підібрати оптимальний борторозширювач?

Вибір розширювача визначається специфікою роботи майстерні, пропускною спроможністю. Якщо шиномонтажна станція невелика, можна обмежитися механічною, пневматичною установкою. Під час обслуговування великого транспорту краще мати під рукою гідравлічний розширювач.

Підібрати потрібну модель можна в інтернет-магазині «Lebedka.UA». У наявності моделі здатні задовольнити запити більшості автомобільних майстерень. Доступні як бюджетні борторозширювачі з базовим функціоналом, так і просунуті пристрої з підвищеною продуктивністю. Фахівці інтернет-магазину допоможуть зорієнтуватися в асортименті, запропонують найкращі моделі для кожного конкретного випадку, нададуть повну технічну інформацію щодо позицій, що зацікавили.

Відправлення замовлень здійснюється відразу після їх підтвердження. На вибір пропонуємо адресну доставку, самовивіз, доставку до відділення однієї з поштових служб. Вартість доставки визначається тарифами перевізника. Інтернет-магазин користується послугами кількох логістичних компаній. Наші клієнти можуть розраховувати на повне інформаційне супроводження, кваліфіковане, ввічливе обслуговування, прийнятний рівень цін. У каталозі представлений величезний список сертифікованого обладнання для СТО.

Згорнути

Поширені запитання

В інтернет-магазині Lebedka.ua ціна на борторозширювачі стартує від 1300 грн

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!