Насоси для води

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Насоси для води від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
3 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Насоси для води: основні різновиди та характеристики

Насоси для води є механізмами, що здійснюють перекачування води з однієї точки в іншу. Вони використовуються для подачі води до приміщень, наповнення басейнів, бочок та інших резервуарів, відкачування технічної води, виконання поливальних робіт і т.д. Агрегати відрізняються компактними розмірами, герметичною конструкцією, високою стійкістю до корозії.

Різновиди насосів для води

За місцем установки насоси діляться на занурювальні та поверхневі. Поверхневі класифікуються на:

 1. Вихрові. Переміщення води здійснюється за рахунок обертання лопат, які розміщені на робочому колесі. Вони створюють відцентрову та всмоктувальну силу. Вихрові насоси використовуються для перекачування води без домішок. Вони мають високий натиск, який у 5 разів вищий, ніж у відцентрових аналогів.
 2. Відцентрові. Мотор створює відцентрову силу, за рахунок якої і відбувається рух води по вхідному та вихідному трубопроводу. Цей тип здатний працювати з рідиною, в якій є невеликі домішки.

Занурювальні насоси також бувають вихровими та відцентровими. Принцип їхньої роботи аналогічний. Відцентрові агрегати відрізняються стабільністю роботи, більш простою конструкцією, більшим ресурсом. Вихрові видають менше шуму, забезпечують рівномірну подачу рідини.

До занурювальних насосів також належать:

 • Шнекові - шнековий вал при обертанні подає воду в нагнітальний патрубок, насоси цього типу підходять для колодязів, свердловин та інших резервуарів з водою;
 • Вібраційні – рух води здійснюється завдяки зміні повітряного та водяного тиску, вібраційні агрегати відрізняються доступною ціною, енергоефективністю, але поступаються іншим категоріям у надійності.

До насосів для води належать дренажні, фекальні агрегати. Перші призначені для відкачування брудної рідини з фракціями та домішками, другі – використовуються на виробництві та в побуті для перекачування стоків у каналізацію.

Характеристики насосів для води

Водяні насоси відрізняються між собою по:

 • рівнем ККД;
 • створюваному тиску;
 • продуктивності;
 • висоті забору та подачі води;
 • вартість.

Підібрати модель, яка буде відповідати потребам, є можливим у каталозі Лебідка.ЮА. В наявності обладнання різних категорій, розраховане на напругу 12 та 220 Вольт. Перші пристрої відрізняються мобільністю, живляться від акумуляторної батареї. За наявності перетворювача струму можливе підключення до центральної мережі. Насоси 220 Вольт мають більшу потужність, припускають стаціонарне використання.

На всі моделі діє гарантія від виробника. Мінімальний гарантійний термін – 12 місяців. Складання та відправлення замовлень здійснюється протягом 1-2 днів. Інтернет-магазин пропонує оптимальний рівень цін, допомогу у виборі, ввічливий сервіс. Доставка по Україні в середньому займає 1-3 дні, залежно від місцезнаходження покупця. Склади магазину знаходяться у Києві та Вінниці. На базі організований пункт видачі замовлень.

Згорнути

Поширені запитання

 1. Вихрові
 2. Відцентрові
 3. Шнекові
 4. Вібраційні

Всі товари та позиції цих насосів можна переглянути на сайті.

Відгуки про Насоси для води

Насос для перекачування води REWOLT занурювальний 12 В 1538 грн

Доставили вчасно. Працює нормально.

Владислав • 31.05.2024
Насос для перекачування води REWOLT 220 В 1868 грн

Використовуємо на фермі такий. Якщо нормально за ним доглядати то прослужить довго без проблем.

Олександр • 30.05.2024
Насос для перекачування води\ДП\масла 3000 грн

Хороший насос на свій кошт і працює добре

Максим • 13.03.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!