Дископравильні верстати

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Дископравильні верстати від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Верстати для редагування автомобільних дисків: види, специфіка

Дископравильний верстат – це затребуване обладнання для шиномонтажу, що дозволяє відновити геометрію автомобільних дисків, продовжуючи термін їх служби. Він здатний шліфувати поверхню диска, виправляти закраїни, видаляти напливи та нерівні шви після зварювання, корегувати посадкові полиці тощо. Список можливих операцій залежить від моделі верстата. Редагування дисків є популярною послугою, тому наявність верстата на шиномонтажній станції дозволяє залучати ще більше клієнтів, підвищуючи тим самим прибуток.

Різновиди дископравильних верстатів

За типом приводу існують 3 види верстатів для редагування:

 1. Механічні. Призначені для роботи із залізними дисками. Подібні для усунення незначних дефектів. Комплектуються 2 парами роликів – поворотними та центральними. Прокатка здійснюється зовні та всередині. Вирізняються потужною рамою. Деякі моделі підтримують встановлення спеціальних роликів та різців, завдяки чому з'являється можливість роботи з легкосплавними дисками.
 2. Гідравлічні. Корекція диска провадиться за рахунок гідравлічного циліндра. Головною перевагою обладнання даного типу є можливість виправлення серйозних пошкоджень. Сила впливу може становити 10 000 кілограм. Для вимірювання биття в конструкції є поворотна стійка.
 3. Гідромеханічні. Це універсальні верстати з роликами та гідравлічним механізмом. Вони поєднують переваги обох типів, але й вартість такого обладнання вища.

Для роботи на дископравильному верстаті потрібні релевантні знання та досвід. Обидва види верстатів комплектуються електричним приводом валу, який рухає диск.

Як вибрати верстат для редагування дисків?

Підбір дископравильного верстата здійснюється на основі дисків, які передбачається ремонтувати. Насамперед звертають увагу на тип диска. Він може бути сталевим, штампованим, легкосплавним, литим. Ремонт кожного має свої нюанси. Є як універсальні верстати, так і обладнання, орієнтоване на конкретний тип.

Інші параметри:

 • діапазон розмірів диска – мінімальні та максимальні показники ширини та діаметра;
 • кількість оборотів за хвилину;
 • напруга - 220/380 Вольт;
 • матеріал виконання;
 • додаткові функції.

Серед виробників дископравильних верстатів одним із найнадійніших вважається AirKraft. Компанія має великий авторитет у галузі, присутня на ринку з 1938 року. Знайти обладнання компанії можна у каталозі «Lebedka.UA». Також ми постійно розширюємо асортименти, поповнюємо його кращими моделями верстатів на ринку.

Все обладнання доступне для замовлення будь-якого населеного пункту в Україні. Оформляйте замовлення на сайті або по телефону, вибирайте спосіб доставки і за кілька днів зможете забрати верстат у найближчому пункті видачі. Можлива адресна доставка. Усю додаткову інформацію уточнюйте у працівників магазину.

Згорнути

Поширені запитання

 • шліфування поверхні диска;
 • виправлення нерівностей;
 • відновлення поверхні диска;
 • вирівнювання швів після зварювання.

Ціна на дископравильні верстати в інтернет-магазині Lebedka.ua стартує від 49 000 грн

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!