Маслянки

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Маслянки від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Різновиди маслянок – особливості конструкції, сфера використання

Маслянки використовуються у промислових, побутових цілях, ремонтних майстернях, автопарках, СТО тощо. Пристрої допомагають дозовано змащувати вузли тертя, збільшуючи термін їхньої служби, підвищуючи ефективність роботи. Маслянки суттєво спрощують процес змащування, скорочують витрати матеріалів, дозволяють проводити обслуговування обладнання, техніки без попереднього розбирання.

Функції та конструкція маслянок з важелем

Маслянки заправні важільного типу мають вигляд герметичної ємності з ручною системою нагнітання. Вони також є сховищем та пристроєм точкової подачі мастильних матеріалів. Маслянки допомагають підтримувати робоче місце чистим, запобігають розбризкуванню, проливанню мастила.

Важельні пристрої відрізняються між собою за:

  1. Матеріалом виконання ємності. Існують пластикові та металеві ємності. Вони мають вигляд балона з горловиною для заливання. Пластикові зазвичай напівпрозорі або прозорі, що дозволяє контролювати рівень мастила. Такі балони зручні в роботі, легкі, доступні за ціною, але поступаються металевим за міцністю та довговічністю. Для виробництва металевих ємностей використовується листова сталь із захисним покриттям. Вони складаються з 2 частин – кришки та днища. Форму металевих балонів може бути у вигляді конуса, циліндра, напівсфери, зі змінним перетином. Стандартний обсяг ємності варіюється в межах 200-500 мл. Пристрої меншого типу мають вигляд пластикового флакона. Подача мастила здійснюється за допомогою стиснення корпусу. В інтернет-магазині «Lebedka.ua» можна замовити маслянки з великим обсягом.
  2. Способом розташування важеля. Перший тип передбачає наявність важеля ззаду-зверху. Під важелем зазвичай міститься ручка для утримання пристосування рукою, а натиск здійснюється великим пальцем. «Пістолетні» важільні маслянки містять важіль у передній частині. Натиск здійснюється вказівним або кількома пальцями. Діаметр корпусу пристроїв невеликий чи змінний. Функцію рукоятки виконує корпус.
  3. Різновидом подовжувача. Подача мастила може здійснюватись через металеві, пластикові, гумові шланги. Металеві бувають прямими та вигнутими. Пластикові діляться напів жорсткі та жорсткі. Гумові мають гнучку конструкцію, можуть містити армування, металеве обплетення. Усі вироби комплектуються пружиною біля основи.

Одна важільна маслянка зазвичай підтримує кілька змінних подовжувачів.

Ємності маслянок закриваються металевою або пластиковою пробкою, яка містить нагнітальний механізм, штуцер для з'єднання з подовжувачем і важіль. Окремі моделі комплектуються гаком для зберігання у підвішеному стані, системою кріплення змінного подовжувача тощо.

Важельні маслянки укомплектовані нагнітачами поршневого типу. Вони поділяються на горизонтальні та вертикальні. У першому випадку поршень розташовується усередині, у другому – зовні. В обох випадках масло подається не відразу – спочатку воно надходить у нагнітальний канал і тільки потім – у подовжувач.

Як влаштовані прес-маслянки?

Тавотниці або прес-маслянки вирізняються компактними розмірами. Вони дозволяють проводити індивідуальну заправку вузлів, чудово працюють з консистентними мастилами та густим мастилом.

Тавотниці складаються з:

  • корпусу – виготовляється з нержавіючої або оцинкованої сталі, латуні;
  • пружини та кульки, які формують найпростіший зворотний клапан.

Під час нагнітання мастила кулька віджимається і вона потрапляє на деталі, що труться. Коли процес завершено, пружина штовхає кульку в початкове положення, закриваючи вихідний отвір. Заправляється прес-маслянка за допомогою шприца. Герметичність тавотниці досягається шляхом запресування або різьби. Прес-маслянки бувають кутовими/прямими конічними, плоскими, у вигляді лійки та кульовими.

Вибирайте відповідну модель маслянки з доступних в асортименті пристроїв, а ми виконаємо оперативну доставку майже в будь-який населений пункт України.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!