Фільтри тонкого очищення пального

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Фільтри тонкого очищення пального від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
9 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог фільтрів тонкого очищення палива

Очищення пального від різних домішок є обов'язковою умовою для нормальної роботи транспортних засобів, паливоперекачувального обладнання. Саме з цією метою міні АЗС паливні колонки комплектуються фільтрами тонкого очищення. Вони можуть затримувати різні частинки бруду, пилу, металу розміром понад 10-30 мікрон, залежно від моделі фільтра.

Фільтрувальні елементи встановлюються перед лічильником та насосом, щоб захистити обладнання від прискореного зношування. Монтаж проводиться за допомогою спеціальних адаптерів. Асортимент магазину «Lebedka.UA» включає фільтри та адаптери різного типу.

На що звернути увагу під час вибору фільтра тонкого очищення?

При покупці фільтруючих елементів необхідно враховувати тип пального та характеристики заправної станції.

Основні характеристики:

  • максимальний рівень тиску у фільтрі;
  • матеріал, з якого виготовлений фільтрувальний елемент;
  • пропускна здатність;
  • розмір часток, що затримуються.

Фільтри бувають звичайними та гідроабсорбуючими. Останні затримують не тільки механічні частинки, а й воду. Крім фільтрувальних елементів целюлози, вони містять адсорбент. контактуючи з водою, він трансформується в гель з високою щільністю, завдяки якій він не може пройти через фільтр.

Пропускна здатність має відповідати продуктивності насоса. Якщо вона буде меншою, то це негативно позначиться на продуктивності паливоперекачувальної установки. У каталозі інтернет-магазину є фільтри продуктивністю 50-150 літрів.

Як оформити замовлення в інтернет-магазині?

Щоб не заплутатися в усіх нюансах вибору фільтрів тонкого очищення, скористайтесь за допомогою спеціалістів онлайн магазину. Вони врахують усі побажання та запропонують найкращі моделі, які на 100% зможуть виконати всі поставлені завдання.

Lebedka.UA займається продажем паливного обладнання провідних виробників. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступний рівень цін, оперативну доставку. Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті. Щоб при подальших покупках не вказувати інформацію щодо доставки та оплати, рекомендуємо пройти швидку реєстрацію. Також купити фільтри та інше обладнання для АЗС можна за телефоном. Зверніться до менеджера самостійно, або залиште телефон у відповідному полі.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!