Метрологічне обладнання

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Метрологічне обладнання від до
У такому діапазоні немає товарів.
Код: 041110
Відео Мірник еталонний
Ціна
10010 грн
Код: 041111
Відео Метрошток
5479 грн Закінчився
Код: 041112
Відео Ареометр
544 грн Закінчився
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Метрологічне обладнання для нафтобаз та заправних станцій

Метрологічне обладнання – це прилади, які дозволяють облік витрат, контролювати якість палива. Також подібна апаратура допомагає перевіряти ефективність роботи паливоперекачувального обладнання, визначати фактори, що сприяють погіршенню якості ПММ.

Яке метрологічне обладнання існує?

За призначенням апаратура класифікуються на:

  1. Обладнання для перевірки показників палива. Сюди належать різноманітні аналізатори, відбірники проб, октанометри, компактні лабораторні комплекси. Апаратура ділиться на пристрої для роботи із дизельним паливом, бензином. Обладнання допомагає визначити склад рідини, рівень її придатності.
  2. Пристрої вимірювання фізичних параметрів. Призначені визначення обсягу, температури, щільності ПММ. З цими завданнями справляються термоденситометри, ареометри. Вимірювання допомагають у встановленні точної ваги паливних ресурсів.
  3. Мірники. Класифікуються на нафтові та газові. Необхідні для перевірки ємностей для зберігання палива.
  4. Манометри. Це категорія приладів, що фіксують тиск. Використовуються в системах заправлення зрідженим газом. Манометри комплектуються датчиками мінімального та максимального значення. При виході ці показники подається звуковий, світловий сигнал.
  5. Витратоміри. Призначені для підрахунку кількості перекачаного палива. Призначені для комплектації автомобільних цистерн, газових, дизельних та бензинових колонок.
  6. Рівноміри. Це велика категорія пристроїв, завданням яких є визначення рівня пального в резервуарах. Група включає рулетки, метроштоки, індикаторну пасту та ін.

Асортимент «Lebedka.UA» представлений метрологічним обладнанням високої якості. Усі пристрої пройшли перевірку, мають відповідні сертифікати.

Купити метрологічне обладнання в Україні

Для замовлення обладнання скористайтеся стандартним функціоналом інтернет-магазину або залиште телефон для зворотного дзвінка. Товари видаються у пункті самовивезення магазину, або в відділеннях перевізників. Щоб вибрати відповідну апаратуру, ознайомтеся з технічними характеристиками, представленими у картках товарів. Якщо інформації недостатньо, скористайтеся спеціалістами магазину. Консультації надаються за телефоном та електронною поштою.

Згорнути

Поширені запитання

В інтернет-магазині Lebedka.ua ви можете в один клік купити обладнання для обліку витрат пального за вигідними цінами.

Оберіть товар та натисніть на кнопку КУПИТИ. Після цього вкажіть свої дані, спосіб доставки та оплати. Покупка оформлена.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!