Насоси для бензину 220 В

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Насоси для бензину 220 В від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Насоси для перекачування бензину 220 В: застосування, різновиди

Електричні насоси 220 Вольт використовуються для швидкої передачі бензину від однієї ємності до іншої. Вони мають високий показник ККД, найчастіше встановлюються стаціонарно, за характеристиками істотно перевершують низьковольтні аналоги.

Де найчастіше застосовуються насоси для бензину 220 В:

 • заправні станції;
 • автомобільні господарства;
 • великі автопарки;
 • ремонтні майстерні;
 • об'єкти лісового, сільського господарства;
 • підприємства нафтопереробної, добувної, хімічної промисловості.

Характеристики насосів для перекачування бензину 220 Вольт

Насоси для перекачування пального бувають вузькоспеціалізованими та універсальними. Моделі, призначені лише для роботи з бензином, не можна використовувати з іншими рідинами. Універсальні підходять одразу до кількох видів палива. Найчастіше один агрегат може переміщати бензин, дизельне паливо.

Насоси можуть комплектуватися широким переліком обладнання залежно від виробника. Також численні аксесуари можна докуповувати окремо. Щоб захистити пристрій від виходу з ладу при відключенні подачі палива, у конструкції часто передбачається байпасний клапан. З його допомогою можна переміщатися між об'єктами заправки, не зупиняючи роботу двигуна. Зворотний клапан працює в середньому 2-3 хвилини.

Фільтруючі елементи запобігають попаданню забруднень у систему, ніж продовжують термін служби. У комплекті можуть йти напірні шланги, рукави для забору палива, роздавальні пістолети.

Насоси для бензину припускають вибухозахищену конструкцію, що дозволяє використовувати їх з легкозаймистими речовинами. Різні агрегати відрізняються один від одного за:

 • продуктивності - варіюється в межах 30-1000 літрів за хвилину;
 • натиску - дальність подачі може досягати 30 метрів;
 • висоті всмоктування - забір бензину проводиться на глибині від 2 до 5 метрів.

Також при виборі звертають увагу на кількість годинників, протягом яких агрегат може функціонувати без перерви. Найпростіші моделі потребують зупинки через кожні 30-60 хвилин. Просунуті припускають потужні системи охолодження, що дозволяють працювати безперервно.

Об'ємні насоси для бензину

Об'ємні насоси забезпечують переміщення палива завдяки створенню різниці тиску в камерах.

Ця категорія пристроїв класифікується на такі типи:

 1. Поршневі. В основу покладено поршень. Під час підйому він відкриває нижній клапан, щоб у камеру надійшло паливо. Далі бензин вичавлюється поршнем через верхнє отвори.
 2. Плунжерні. Працюють за принципом поршневих. Але замість поршня тут застосовується стрижень. Обидва види насосів мають високу надійність, значний експлуатаційний ресурс.
 3. Діафрагмові. Припускають складнішу схему роботи. У конструкції передбачається пластина, яка згинається під тиском, що створюється мотор. Переваги такого рішення – просте обслуговування, невеликі розміри та вага.
 4. Шестеренні. Перекачування бензину здійснюється за рахунок 2-3 шестерень, розташованих у напрямній трубі. Вони створюють тиск та проштовхують паливо до вихідного отвору.
 5. Гвинтові. Замість шестерень застосовується ротор. Вони мають функцію самоусмоктування, працюють із мінімальним рівнем шуму.

Також є динамічні насоси. Вони робоча камера безпосередньо з'єднана з входом і виходом. Рух рідини здійснюється з допомогою обертання робочих елементів. Найбільшого поширення мають лопатеві, тертьові і вихрові насоси.

Насоси для переміщення палива з доставкою

Інтернет-магазин Lebedka.UA пропонує різні моделі електричних насосів для перекачування бензину провідних виробників. Також у каталозі доступні супутні комплектуючі та аксесуари. Замовити будь-яку модель можна онлайн – під час оформлення замовлення на вибір надається декілька транспортних компаній. У Києві та Вінниці доступна адресна доставка та самовивіз.

З додаткових питань звертайтесь до співробітників магазину.

Згорнути

Поширені запитання

 • заправні станції
 • автогосподарства
 • автопарки
 • СТО
 • сільське та лісове господарство
 • нафтопереробні, видобувні, хімічні підприємства

Детальніше переглянути каталог та інформацію обладнання можна на сайті.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!