Фарбувальне обладнання

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Фарбувальне обладнання від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Фарбувальне та сушильне обладнання для автомобільної майстерні

Фарбування автомобілів – це складний та багатоетапний процес. Він включає видалення старого покриття, нанесення ґрунтовки, фарбування, сушіння. Щоб робота була виконана швидко та якісно, використовується фарбувальне та сушильне обладнання.

Різновиди фарбопультів

Ручне нанесення лакофарбових матеріалів здійснюється за допомогою фарбопультів. Фарбувальні пістолети допомагають рівномірно розподіляти фарбу по поверхні кузова.

У конструкційному плані фарбопульти складаються з:

  • рукоятки;
  • місткості для лакофарбових матеріалів;
  • регуляторів;
  • сопла;
  • курка.

У професійному середовищі використовуються переважно пневматичні пістолети для фарбування. Механічні пристрої вважаються застарілими, а електричні орієнтовані побутове середовище.

У пневматичних фарбопультах роль приводу виконує компресор, що нагнітає повітря. Повітря під великим тиском спрямовує на великій швидкості лакофарбовий матеріал на сопло, де воно розбивається на дрібнодисперсний пил. Сопла необхідно підбирати з урахуванням типу фарби. Для лаку та акрилу діапазон розмірів 0,5-1,3 мм, алкідних фарб – до 1,6 мм, нітрофарб – до 2,8. Неправильне використання здатне викликати засмічення отвору сопла. Також можливе формування надлишкового туману.

Місткість фарбопульта може розташовуватися знизу або зверху. Інструменти першого типу передбачають більшу місткість.

При виборі пістолета забарвлення необхідно враховувати:

  1. робочий тиск - має відповідати продуктивності наявного компресора;
  2. місткість - впливає на обсяг роботи, який можна виконати без необхідності дозаправки;
  3. продуктивність – визначає швидкість ефективного фарбування поверхонь.

Стенди для фарбування

Стенди забезпечують вільний доступ до елементів, що фарбуються. Вони бувають стаціонарними та поворотними. Для вивішування конструкція передбачає безліч додаткових кріплень. Стенди дозволяють розміщувати двері, бампера, капоти та інші кузовні деталі. Вони часто комплектуються колесами для зручного переміщення майстернею.

Сушильне обладнання

Щоб лакофарбове покриття служило довго важливим, щоб воно було висушене максимально рівномірно. Для вирішення цього завдання застосовуються інфрачервоні сушіння. Вони бувають у вигляді портального, монорейкового та мобільного обладнання. Різниця полягає переважно в оброблюваній площі. Сушіння можуть мати різне число касет. Чим більше їх кількість, чим ширша поверхня, що обробляється.

Інтернет-магазин «Lebedka.UA» пропонує різні пристрої та інструменти для фарбування та сушіння. Каталог поступово поповнюється новими позиціями відповідно до попиту. Асортимент складається із продукції таких брендів як Toptul, Auarita, Italco і т.д. Ціни на всі позиції помірні. Окрім обладнання для замовлення доступні комплекти для обслуговування та ремонту.

Залишились питання – скористайтеся консультацією наших спеціалістів. Для цього зателефонуйте за вказаними телефонами, залиште контакти для зворотного зв'язку або напишіть у чат. Консультації надаються у робочий час.

Згорнути

Поширені запитання

Ви можете оплатити замовлення готівкою, також ми приймаємо безготівковий розрахунок, оплату на картку, післяплату.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!