Hammer Winch

Сортувати:

Hammer Winch поповнює ряди професійних лебідок

Ринок тягових пристроїв поповнює провідний виробник Туреччини, який повністю слідує технічним стандартам Європи та світу. Hammer Winch це бренд №1 у Туреччині, який займається виготовленням буксирувальних та рятувальних лебідок.

Вихід на Європейський ринок для лебідок Hammer Winch дозволила повна відповідність стандартизації виготовлення EN-14492-1. Постійне вдосконалення технологій виробництва та просування компанії вперед забезпечує надійне місце у рядах конкурентів, завдяки чому й проводиться збут буксирувального обладнання авто.

Матеріали для виготовлення лебідок обирають в Hammer Winch з відмінної якості, що в свою чергу дозволяє покупцям впевнитися у довговічному експлуатаційному періоді тягових пристроїв. Компанія росте та розвивається без зупинок, а все завдяки досвідченим та вправним фахівцям виробництва, які виготовляють надійні та необхідні технічні пристрої. 

Яку продукцію пропонує Hammer Winch?

  1. Легка серія лебідок;
  2. Середня серія;
  3. Важка серія;
  4. Військова серія.

Ці чотири серії продукції поділяються за різними потребами та призначеннями та для різної важкої техніки.

  • Для використання у сільськогосподарській та лісогосподарській техніці відповідні буксирувальні пристрої, варто обрати легку серію лебідок Hammer Winch. Також вони відмінно підходять для позашляховиків та використання на offroad. Тягове зусилля цих пристроїв становить  від 3.5 тонн до 7.8 тонн, а виготовляються  здебільшого зі сталі та алюмінію.
  • Середню серію лебідок використовують у більшості випадків для евакуаторів та буксирування вантажних авто, а все через значно більше тягове зусилля, яке може бути від 10 тонн до 15 тонн.
  • При необхідності встановлення лебідок на промислових підприємствах варто обрати важку серію лебідок. До того ж ця серія чудово з тяговим зусиллям від 20 тонн до 50 тонн чудово підходить для важких транспортних засобів сільгосподарства.
  • Військова серія виготовляється виключно для військової техніки з її функціональністю, проте досить часто встановлюється на різні вантажівки та евакуатори.

Купити лебідки Hammer Winch ви можете зараз, оформивши замовлення на нашому сайті. При виникненні запитань телефонуйте за номером, що вказаний на сайті та отримуйте всю бажану інформацію від наших спеціалісті.

Дізнавайтеся про нові акції першими!