Лещата

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Лещата від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
3 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Які лещата можна замовити в інтернет-магазині «Lebedka.UA»

Тиски є механічні пристрої, що дозволяють фіксувати заготівлі в заданому положенні. Вони потрібні у випадках, коли виникає потреба в роботі з деталями на безпечній відстані.

У спрощеному розумінні лещата складаються з наступних компонентів:

  • губки – пластини з гвинтовим кріпленням, захоплюють вироби, що утримуються, виготовляються з металу, часто комплектуються м'якими накладками, щоб не пошкодити поверхню оброблюваної деталі;
  • корпус – утримує решту компонентів;
  • ходовий гвинт – з'єднує губки, призначений для керування відстанню між ними.

Виробники пропонують лещата різних типів, кожен вид передбачає свої переваги та сфери використання.

Тиски слюсарні

Це суцільнометалевий інструмент, який встановлюється на столі або верстаті, кріпиться за допомогою болтів або затискачів.

У плані конструкції слюсарні лещата поділяються на:

  1. паралельні;
  2. стільцеві.

Ширина губок більшості моделей варіюється від 45 до 200 мм. Середня довжина ходу – 140 мм.

Паралельні лещата бувають неповоротними та поворотними. Перші мають одне положення, другі здатні обертатися по відношенню до основи. Конструкція складається з паралельно розташованих губок – одна фіксована, друга рухлива. Корпус інструменту виготовляється з чавуну, а всі рухомі компоненти найчастіше виготовляються з вуглецевої сталі.

Стілкові лещата вважаються застарілими. Свою назву вони отримали через форму основи.

Тиски верстатні

Інструменти цієї категорії вирізняються високою точністю, мінімальним рівнем ліфта. Найчастіше встановлюються на промислові верстати, використовуються для роботи з великими заготовками. Більшістю моделей припускають наявність поворотного механізму.

Верстатні лещата поділяються на стаціонарні, синусні та багатоосьові. У разі стаціонарних фіксація деталі виконується під кутом 90 градусів до інструменту. Синусні інструменти дозволяють розміщувати заготівлю під будь-яким кутом, а багатоосьові підтримують обертання кількома осями.

Ручні тиски

Це компактні інструменти, які не припускають кріплення до столу. Вони підходять для обробки деталей із невеликими габаритами. Ручні лещата з губками припускають наявність ручок, губок зі сталі та перемички з гвинтом. Переміщення губок здійснюється за допомогою обертання рукоятки. Інструменти важільного типу зовні схожі на плоскогубці. Фіксуючий механізм складається з двох важелів, які затискають губки.

Підбирати потрібні тиски найзручніше в каталозі інтернет-магазину «Lebedka.UA». Кваліфіковані менеджери завжди готові надати допомогу, надати додаткову інформацію. Для зв'язку скористайтеся чатом на сайті або телефоном.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!