Корчувальник пнів

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Корчувальник пнів від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Корчувальник пнів використовується для видалення кореневої системи із ґрунту. Зокрема, якщо діаметр стовбура дерева або його частини становить понад 15-20 см. Це незамінний інструмент для садівників та лісорубів, які займаються вилученням дерев та розчищенням ділянок для будівництва, підготовкою підземних шляхів для встановлення ліній електропередач тощо.

З чого складається корчувальник пнів

Переважно корчувач складається з двох, з’єднаних між собою, основних частин:

  1. довгого стержня;
  2. лап.

На кінці стержня знаходиться спеціальна деталь, що дозволяє схопити і затиснути корінь, щоб видалити його із землі. Також до комплекту може входити кріплення, адже корчувальник дерев — навісне обладнання, яке встановлюється на навантажувачі телескопічного типу, екскаватори і трактори. Рушієм роботи механізму є гідравлічний циліндр.

Завдяки дільнику потоку та поступовому розкриттю лап корчувальник на трактор можна використовувати не тільки на пустирях, а й у парках, скверах без страху пошкоджень прилеглих територій. А якщо використовувати корчувач крокодил, який поєднує в собі роботу ножа, ковша та захвата, то можна безпечно видаляти не тільки дерева, а й каміння, стовпи, паркани тощо і транспортувати їх.

Як вибрати корчувальник пнів

Під час вибору корчувача варто звернути увагу на кілька факторів:

  • Розмір. Якщо ви плануєте працювати з розлогими кореневими системами і вивертати з-під землі камені, то варто обрати більший інструмент. В разі згрібання, корчування дрібнолісся й чагарників рекомендується зупинитися на універсальних моделях.
  • Матеріал лап. Найкращим варіантом будуть сталеві леза, які мають високу міцність і не зламаються під час роботи.
  • Комплектація. Інструмент може бути обладнаний щипцями, ковшем та ножем. Також можна обрати модель із різним видом кріплення.
  • Вид обробки. Дуже важливим є захист від корозії. Із цим завданням найкраще впорається дробоструминна обробка у поєднанні з порошковим фарбуванням.
  • Тип викорчовування. Крім навісних моделей, також існують подрібнювачі пеньків. Вони працюють автономно на бензиновому двигуні.

Використання корчувальника пнів вирішує проблему великої енергомісткості процесу розчищення територій, а також знижує руйнівну дію на ґрунт шляхом безпечних маніпуляцій.

Ви можете скористатися нашими порадами та купити корчувач пнів Україні у нашому інтернет-магазині для полегшення розчищувальних робіт різних місцевостей. Ми забезпечимо доступну ціну та доставку в усі куточки нашої країни.

Згорнути

Відгуки про Корчувальник пнів

Корчувач DL (щипці) без кріплення 93592 грн

Ідеальний в роботі з лісозаготівлею

Валерій • 04.11.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!