Автоблоки з тросом

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Автоблоки з тросом від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Автоблок із тросом – засіб для захисту працівників при роботі на висоті. Складається з корпусу, виготовленого із пластику або скловолокна, всі інші елементи виготовляються з нержавіючої сталі.

Як вибрати автоблок з тросом

Вибираючи автоблок із тросом важливо звернути увагу на такі важливі компоненти:

  • Безпосередньо трос.
  • Пристрій блокування у вигляді пружинного гальма або механічного блокатора.
  • Карабін – використовується для кріплення троса до спорядження або точки кріплення.
  • Петля – частина троса, яка кріпиться до спорядження або стійкої точки, вона пропускається через блокуючий пристрій.
  • Регулюючий пристрій – є в деяких моделях, що допомагає налаштовувати трос з урахуванням особливостей роботи на висоті.

Автоблок з тросом має підвищений попит, оскільки забезпечує максимальний рівень захисту. Розрізняють два види пристроїв за типом виходу тросу:

  1. Прямий.
  2. Бічний.

Зазвичай використовується оцинкований сталевий трос, який має першокласні антикорозійні властивості, міцність і при цьому відносно легкий.

Купити автоблок з тросом

В інтернет-магазині «Лебідка» ви можете придбати пристрої, що самогальмують, з тросами різними по довжині, які додатково комплектується індикатором падіння. Використання автоблоку з тросом – найпростіший та найнадійніший спосіб захисту співробітників, які виконують роботу на висоті (монтаж, демонтаж, будівництво та ремонт).

Як працює автоблок із тросом

Автоблок (самогальмівний пристрій) відноситься до інерційного типу пристроїв. Іншими словами, спрацьовування відбувається при різкому ривку, коли потрібно загальмувати падіння. Даний пристрій при звичайній експлуатації забезпечує рівномірний підйом і спуск, а у разі різкого гальмування спрацьовує як ЗІЗ. До складу комплекту входять карабіни на кшталт гаків або поворотні, що мають індикатор зриву.

Автоблоки часто оснащуються допоміжною мотузкою, яка використовується для втягування троса до початкового рівня.

Автоблоки з тросом рекомендується застосовувати лише у комплекті з лямковим поясом. Деякі моделі додатково комплектуються анкером, який запобігає закручуванню під час роботи.

Вимоги до страхувального пристрою

Щоб автоблок максимально ефективно справлявся зі своїм завданням, він повинен відповідати низці вимог, які висуваються до ЗІЗ.

Серед іншого такі:

  • Виготовлений із надійних матеріалів, стійких до корозії, які мають тривалий термін експлуатації.
  • Містити спеціальний динамічний компонент для зниження ударного навантаження на тіло людини при падінні.

Сьогодні купити автоблок із тросом не є чимось надприродним чи недосяжним. Наприклад, зробити замовлення можна в інтернет-магазині «Лебідка». Тут ви можете замовити автоблоки із тросом за оптимальною ціною. У каталозі ви знайдете продукцію таких брендів: Icar, Assecuro. Механічні пристрої представлені з різною довжиною троса з урахуванням ваших завдань та переваг: від 3 до 65 метрів. Замовити легко. За потреби можна звернутися за консультацією до наших менеджерів. Тут вам можуть допомогти підібрати оптимальний варіант обладнання для забезпечення захисту працівників.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!