Нагнітачі мастила

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Нагнітачі мастила від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
1 товар
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Нагнітачі мастила та інших видів мастила ручні, пневматичні, електричні

Онлайн магазин «Lebedka.UA» пропонує великий асортимент нагнітачів мастила. Вони підходять для обслуговування вузлів тертя, ковзання, заправки шприців. Наявність лише моделей, які мають безліч позитивних відгуків, мають попит в Україні.

Нагнітачі актуальні для:

  • сільськогосподарської, дорожньої техніки;
  • вантажних, легкових автомобілів;
  • суднобудівного, промислового обладнання тощо.

Нагнітачі мастила дозволяють суттєво спростити процедуру обслуговування вузлів обладнання, попереджають розлив мастильних матеріалів.

Різновиди нагнітачів мастила

Нагнітачі є портативними системами мастила. Вони поставляються з різними ємностями – 5, 10, 50 кілограмів та більше. Також є моделі, що не мають власного резервуара. Перекачування консистентних мастил здійснюється за рахунок пружного насоса. Тиск може створюватись за допомогою ручного, електричного, пневматичного приводу. Мастильний матеріал нагнітається на шланг з пістолетом, звідки через муфту він подається на вузол, що обслуговується, шприц.

Для транспортування багато нагнітачів комплектуються зручними ручками. Об'ємні моделі передбачають наявність колісної бази. Також є пристрої, розраховані на стаціонарне використання. Зазвичай вони застосовуються для заправки шприців або обслуговування техніки, яка самостійно під'їжджає на відповідний майданчик.

Більшість нагнітачів здатні працювати з широким переліком мастильних матеріалів – консистентні мастила, літол, солідол тощо. При виборі пристрою слід звертати увагу на класифікацію NLGI. Чим вище коефіцієнт, тим більш в'язкими рідинами може працювати нагнітач. Пневматичні та електричні зазвичай більш продуктивні, ніж механічні, але й вартість у подібних пристроїв вища.

Як купити нагнітач для змащування?

Оформити покупку в інтернет-магазині Lebedka.UA дуже просто. Необхідно визначитися з моделлю та заповнити форму заявки. Допомогти у виборі опис технічних характеристик, фотографії та відео у кожній картці товару. Додаткову інформацію можна дізнатись у службі підтримки. Також можливе оформлення замовлення за телефоном – достатньо залишити номер телефону у відповідному полі.

Магазин приймає замовлення із понад 1000 населених пунктів України. Якщо поруч є відділення Нової Пошти, УкрПошти чи інших перевізників – сміливо купуйте. Додатково рекомендуємо звернути увагу на аксесуари для мастильного обладнання.

Згорнути

Поширені запитання

Щоб вибрати нагнітач мастила, спершу визначтеся з потрібним вам об'ємом. Далі треба обрати тип виробу:

  • пневматичний;
  • натискний;
  • ручний;
  • з колесами/без них.

Готівкою, безготівковим розрахунком, оплатою на картку, післяплатою.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!