Підвісні механізми

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Підвісні механізми від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
1 товар
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Підвісні механізми

Підвісний механізм - атрибут, який повинен бути присутнім в кожному сервісному центрі, який займається обслуговуванням автомобілів. З його допомогою можна підвішувати до стелі підйомні пристрої. Зараз можна знайти широкий асортимент в магазинах. Також такий механізм присутній в кожній автомайстерні.

підвісний механізм

Призначення підвісного механізму

Підвісний механізм зовні нагадує гак. Він кріпиться до балки на стелі. На цей гак чіпляють спеціальний підйомник. Одне без іншого працювати не може. Основна функція системи, в яку входить підвісний механізм і підйомний пристрій, - підняття автомобіля на певну висоту. Це необхідно для того, щоб провести діагностичні і ремонтні заходи. Конструкція дозволяє проводити слюсарні та кузовні роботи, ремонт ходової частини. Підйомний механізм незамінний при усуненні неполадок в електропроводці авто.

Такий пристрій часто використовується на підприємствах. З його допомогою можна піднімати великогабаритні вантажі.

Щоб скористатися підвісним механізмом, його потрібно підвісити до балки на стелі. А до нього закріпити підйомник. Така конструкція в комплексі і допомагає піднімати важкі предмети (автомобілі або вантажі).

Різновиди пристроїв

Існує кілька видів підвісних підйомних механізмів. Зовні вони схожі. Відмінності полягають в вантажопідйомності, швидкості роботи, типу конструкції, виробника.

  1. Вантажопідйомність - це максимальна маса, яку може підняти пристрій. Цей механізм здатний піднімати до 5 тонни.
  2. Швидкість підйому скрізь приблизно однакова. Вона варіюється від 30 до 60 секунд. Існують і електричні пристрої, які піднімають авто швидше.
  3. Висота підйому зазвичай становить від 3,5 до 4 метрів. У приміщенні з високим дахом можна придбати механізм для більш високого піднімання. Моделі для шиномонтажних робіт відрізняються невеликою висотою підйому.

При виборі підвісного механізму потрібно звертати увагу на його технічні характеристики. При цьому враховується вантажопідйомність, вага пристрою, висота і час підйому, а в електричних моделях - потужність.

Найпопулярніші виробники підвісних механізмів:

  • Brano;
  • ATK JG;
  • TEC.

Вони виготовляють якісну продукцію за доступною ціною. Працюють в США і Англії.

підвісний механізм для СТО

Де купити підвісний механізм для позашляховика?

Купити якісний підвісний підйомний механізм можна в інтернет-магазині «Лебідка». Він пропонує широкий асортимент продукції різних категорій. Співробітники компанії дбайливо ставляться до кожного клієнта. Тому покупець отримає безкоштовну консультацію і допомогу у виборі товару.

Всі бажаючі можуть вивчити каталог, почитати відгуки і підібрати собі те, що потрібно. Ціни доступні кожному.

Доставка обладнання здійснюється по всій країні будь-яким зручним перевізником. Компанія працює тільки з перевіреними виробниками, які постачають якісний підвісний механізм. На кожну одиницю продукції дається офіційна гарантія.

Співробітники компанії не тільки допомагають у виборі товару, а й при необхідності встановлюють, навчають правилам експлуатації. Є можливість повернути механізм, якщо він не підійшов. Також здійснюється гарантійний ремонт і заміна запчастин.

При зверненні в інтернет-магазин людина отримує якісне обслуговування, помірні ціни і перевірений товар. Саме за це компанії «Лебідка» довіряють тисячі автолюбителів.

Згорнути

Поширені запитання

Найпопулярнішими виробниками є:

  • Brano
  • Tec-U
  • АТК

Вантажопідйомність, Швидкість підйому, Висота підйому

Доставка доступна популярними службами доставки Автолюкс, Нова Пошта, CAT

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!