Обладнання для СТО

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Обладнання для СТО від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Великий каталог обладнання для автомобільних майстерень

Якість та швидкість обслуговування, ремонту транспортних засобів залежить не лише від рівня кваліфікації механіків, а й надійності, ефективності обладнання. Вибір обладнання безпосередньо залежить від переліку послуг, які надає СТО, та типу техніки, що обслуговується. Довіряти слід лише брендам, чия продукція відповідає міжнародним стандартам, має відповідні сертифікати якості.

Купити обладання для СТО

Перелік обладнання для СТО величезний. Він включає:

 • інструменти;
 • гідравлічне;
 • шиномонтажне;
 • фарбувальне;
 • компресорне;
 • кузовне;
 • підйомне;
 • діагностичне обладнання.

Зупинимося на кожній категорії детальніше.

Інструменти для станцій технічного обслуговування

Інструменти класифікуються на ручні, електричні, пневматичні та ін. Вони продаються окремо або у вигляді наборів. У магазині Lebedka.UA, наприклад, можна замовити комплекти інструментів для перевірки стану системи охолодження.

Найбільш затребуваними інструментами є молотки, викрутки, лещата, різні варіанти ключів, у тому числі пневматичних. Для правильного та зручного зберігання інструментів та інших пристроїв використовуються спеціальні меблі – ящики, столи, шафи тощо.

Устаткування з гідравлічним приводом

Гідравлічне обладнання значно полегшує роботу, сприяє приросту продуктивності праці.

Основні види:

 1. домкрати - призначені для підйому транспортних засобів;
 2. преси - використовуються для запресування деталей, їх видалення;
 3. крани - здійснюють підйом і переміщення важких механізмів;
 4. стійки – актуальні під час проведення демонтажних робіт.

До гідравлічного обладнання також відносяться трубогиби, комплекти для рихтування і т.п.

Купити обладання для СТО

Шиномонтажне обладнання

Цю категорію формують верстати та установки, призначені для ремонту, техобслуговування та заміни кіл. Підкачування та встановлення покришок допомагають виробляти стенди з фіксаторами коліс. Балансувальні установки необхідні для правильного положення колеса під час обертання. Механізми для редагування використовуються для усунення дефектів дисків, а вулканізатори допомагають закладати проколи.

Устаткування для фарбування

Обладнання цього типу актуальне для майстерень з малярним цехом. Забарвлення проводиться за технологією розпилення. Для цього застосовуються фарбопульти, фарбувальні та сушильні камери, стенди, мийки. Асортимент магазину "Lebedka.UA" також включає ремонтні комплекти, форсунки різного діаметру.

Компресорне обладнання

Робота пневматичних інструментів та установок забезпечується за рахунок повітря під тиском. Для нагнітання повітря використовуються компресорні агрегати. Вони актуальні для видалення забруднень, накачування шин, демонтажних робіт.

Компресори бувають поршневими, гвинтовими. Перші вважаються бюджетнішим варіантом, актуальні для невеликих автосервісів, другі – універсальні, можуть використовуватися в автомайстернях різних розмірів. Вибір установки провадиться за потужністю, тривалістю безперервної роботи.

Купити обладання для СТО

Обладнання для кузовного ремонту

Група включає апарати, стенди відновлення геометрії кузова, усунення перекосів. Для перевірки геометрії використовуються спеціальні контролери. Рамні та платформні стенди дозволяють зробити рихтування швидко, якісно та безпечно. Зварювальні апарати, інвертори, спотери використовуються для з'єднання металевих деталей,

Підйомне обладнання

Ремонт та обслуговування транспортних засобів часто потребує підйому на висоту. Ці маніпуляції в автомайстернях виконуються за допомогою підйомників. Вони класифікуються на:

 • 2-, та 4-стійкові;
 • ножичні;
 • канавні;
 • підкатні.

Вибір проводиться з урахуванням розміру майстерні, маси автомобілів.

Пристрої діагностики

Діагностичне обладнання необхідне перевірки стану транспортного засобу, виявлення несправностей, причин їх появи. Без подібної техніки пошук поломок ускладнюється в рази, особливо з огляду на те, що сучасна техніка повністю залежить від електроніки. До переліку затребуваних діагностичних приладів входять товщиноміри, сканери, тестери, димоміри, сканери тощо.

Це та інше обладнання доступне для замовлення у нашому магазині прямо зараз. Каталог містить продукцію провідних брендів з усього світу. Замовлення видаються у пункті самовивезення інтернет-магазину, відділеннях перевізників. Також можлива адресна доставка. Усю додаткову інформацію можна отримати у співробітників магазину за телефоном.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!