Генератори для дому

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Генератори для дому від до
У такому діапазоні немає товарів.
ТОП
Код: 036129
Відео Бензиновий генератор Asitra AST 10880
✓ В наявності
18889 грн 29232 грн
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Генератори які встановлюють в домі та на підприємстві

Те що потреба в безперебійному електропостачанні виникає у всіх то є факт. Проте не всі вчасно на це реагують і забезпечують свій побут генераторними установками. Та перш за все визначте який точно тобі підійде.

Обирати генератор потрібно за необхідним кінцевим результатом потужності та сили струму. Якщо ж просто, то купленого тобою генератора повинно вистачити на всі електроприлади які вмикаються одночасно в систему живлення. Якщо ти власник велико підприємства чи виробництва, тоді можливо тобі потрібні мега великі генератори або кілька менших. Не забувай, що потужність ще повинна мати запас для можливих перевантажен, хоча б 20-30%, це вкрай важливо.

Купити генератор Україна

Який же генератор вибрати?

Отже врахуй термін дії, оскільки є двотактні генератори - вони не розраховані на великі енергетичні навантаження та недовгий експлуатаційний період, але коштують відповідно дешевше. Щодо інших варіантів, то чотиритактні генератори більш витриваліші, потужніші, працюють довше і відповідно коштують дорожче.

Далі є різниця у фазах та напрузі:

  • напруга для генератора 220 В виробляється на однофазних установках і використовується для споживання побутовими електроприладами, тобто лише для споживачів 220 В;
  • напруга 380 В виробляється трифазними генераторами і встановлюється там, де є відповідні споживачі напруги, зазвичай є фабрики чи інша промисловість.

Купити генератор Київ Україна

Ще одна відмінність генераторів, то є тип палива, оскільки щось мусить живити сам генератор.

  1. Бензин використовується в генераторах, які часто встановлюють резервним варіантом. Його робота залежить від об'єму палива в баку, який відносно швидко порожніє. Проте досить зручний в користувані.
  2. Дизельне паливо працює за таким же принципом, що й бензин, але не так швидко закінчується. Дизельні генератори надійніші та пристосовані до холоду.
  3. Газ це напевно один з виграшних варіантів, але доречніший для великих підприємств. Газовий генератор може забезпечити повноцінну роботу електричного обладнання на кілька днів без центрального електропостачання.

Ще один цікавий гібридний варіант це інверторні генератори, вони теж працюють за допомогою бензину, але на виході видають струм зі стабільною напругою  та частотою, що ідеально підходить для лабораторних високоточних приладів.

Згорнути

Поширені запитання

  • Трифазний/однофазний генератор
  • Генератор 220 В / 380 В
  • Дизельний/Бензиновий генератор

Та інші, які знайдеш в каталозі сайту

Відгуки про Генератори для дому

Бензиновий генератор Asitra AST 10880 29232 грн

Нормальний продукт за свої кошти...

Slava • 16.01.2023
Бензиновий генератор ALEN BMER 13000-3 282772 грн

Маю такий вдома. Чудовий варіант для господарства, гаража, ремонтів.

Михайло • 29.11.2022
Інверторний генератор RANGER Kraft Pro 1200 26855 грн

Купував свого часу для приватного будинку, дуже хороший в роботі тим паче на свій кошт.

Андрій • 29.11.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!