Генератори трифазні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Генератори трифазні від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Трифазний генератор - вирішення світлових проблем

Найчастіше обирають генератори трифазні для приладів підключення яких потребує 380 В. Зазвичай це використання на фабриках, підприємствах, практично весь малий бізнес, кав’ярні, ресторани встановлюють генератори 3 фазні.

Види трифазних генераторів

Поділяються такі електроустановки за різними типами, але найважливіше це потужність, вид палива та принципом дії. Потужність залежить від струму який виробляє генератор, а трифазний може виробляти 5, 10, 15 кВт та більше, все залежить від потреби та виготовлення під різні необхідні потужності.

За типом палива вони поділяються на:

  • бензинові;
  • дизельні;
  • газові;

Можливі випадки у виробництвах, коли працюють генератори навіть на дровах. Проте найпоширеніші звісно, що газові та бензинові генератори.

Купити трифазні генератори

На складні багато приладні підприємства та фірми обирають ще за принципом дії.

  1. Синхронні, які можуть витримувати перевантаженні мережі короткочасні в 5-6 разів, що часто відбувається під час вмикання кількох електродвигунів чи інших потужних пристроїв. Їхнім головним недоліком є вага та розміри і вони менш надійні за асинхроні.
  2. Асинхронні, хоч і легкі та надійні, простіші в роботі, проте при перевантаження вони припиняють свою роботу. Тож потрібно купувати їх з більшим видобутком потужності ніж потрібно на ділі, щоб покривати навантаження мережі.

Купити трифазний генератор можеш прямо зараз, лише обери в каталозі бажану модель з відповідними параметрами. Також можеш зателефонувати за номером вказаним на сайті та уточнити наявність і відповіді на свої питання  з приводу товару.

Дізнатися більше

Поширені запитання

  • Малий бізнес
  • Підприємства/фабрики
  • Кав'ярні/ресторани
  • Приватні господарства

Розглянути варіанти та купити генератор для свого бізнеса!

Відгуки про Генератори трифазні

Бензиновий генератор ALEN BMER 13000-3 272539 грн

Маю такий вдома. Чудовий варіант для господарства, гаража, ремонтів.

Михайло • 29.11.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!