Стабілізатори напруги

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Стабілізатори напруги від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Види та характеристики стабілізаторів напруги

купити стабілізатор напруги ціна

Стабілізатори напруги – це пристрої, призначені для захисту споживачів від підвищеної/зниженої напруги, різких перепадів у мережі. На українському ринку категорія приладів представлена сотнями моделей, що відрізняються між собою швидкістю спрацьовування, потужністю, точністю регулювання та іншими показниками.

Основне призначення стабілізаторів

Ключове завдання стабілізатора - вирівнювання напруги, завдяки чому забезпечується стабільна робота промислового устаткування, побутових споживачів електрики. Прилад підтримує вихідну напругу на заданому рівні, не даючи вийти за безпечний діапазон. Найчастіше купують подібні пристрої для газових котлів, комп'ютерної техніки, кондиціонерів, насосів та іншої чутливої, дорогої техніки. Установка стабілізатора можлива безпосередньо перед приладом або на вході в квартиру, будинок.

Основні види стабілізаторів

За типом електричної мережі стабілізатори класифікуються на 2 категорії:

  1. Однофазні. Підходять для мереж із напругою 220 В. Призначені для офісів, квартир, будинків.
  2. Трифазні. Об'єднують в одному пристрої 3 однофазні прилади. Контролюють мережну напругу, обрив, перекіс, симетричність фаз. Використовуються на промислових об'єктах, у гаражах.

Стабілізатори напруги мають різну потужність. Вона залежить від кількості підключених споживачів. Рекомендується придбати стабілізатор з невеликим запасом потужності, щоб попередити випадкові спрацьовування. Зручні фільтри каталогу Lebedka.ua дозволяють швидко та легко підібрати модель з необхідним рівнем потужності.

У конструктивному плані стабілізатори поділяються на:

  • сервопривідні;
  • ступінчасті;
  • безступінчасті.

Кожен вид має плюси та мінуси. Сервопривідні або електромеханічні здійснюють регулювання за допомогою сервоприводу. Він рухає струмознімальний механізм по обмотці трансформатора, змінюючи номінал вихідної напруги та коефіцієнт перетворення. Плюсом пристроїв вважається плавність та точність, а також доступна ціна. Основний недолік – тривалий час реагування. Тому сервопривідні стабілізатори не рекомендовані для нестабільних мереж.

Ступінчасті пристрої також базуються на зміні коефіцієнта. Процес відбувається за рахунок комутації окремих щаблів трансформаторів. Ступінчасті стабілізатори бувають електронними та релейними. У перших комутація відбувається з допомогою тиристорів, других - електромагнітного реле. Переваги приладів категорії - високий показник стійкості до відмов та швидкодія. Але точність регулювання у більшості моделей нижча, порівняно із сервопривідними стабілізаторами.

Безступінчасті стабілізатори належать до преміального класу. Їх використовують у мережах із високоточним обладнанням. Завдяки електронним схемам досягається точна, плавна та швидка стабілізація.

За способом монтажу стабілізатори бувають портативними, настінними та підлоговими. Портативні мають невелику потужність та підходять для окремих споживачів. Настінні не займають багато місця, відносяться до найпоширеніших побутових пристроїв. Підлогові вирізняються високою потужністю, нерідко доповнюється колесами для більш комфортного транспортування.

Багато сучасних стабілізаторів комплектуються інформативними екранами для відображення всіх показників.

Замовити стабілізатор із доставкою

Інвестиція в стабілізатор напруги суттєво знижує ймовірність виходу з ладу техніки у разі низької якості електрики у мережі. Вигідно купити стабілізатор напруги можливо у магазині Lebedka.ua. На відвідувачів чекає великий асортимент, доступний рівень цін, безкоштовні професійні консультації, оперативна доставка у більшість населених пунктів.

Згорнути

Часті питання про Стабілізатори напруги

Середня вартість: 40977.19 грн.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!