T-max

Сортувати:

Лебідки T-Max - динаміка розвитку та інновації

На сьогоднішній день компанія T-Max одна з найбільш динамічно розвиваються компаній в галузі виробництва лебідок і аксесуарів до них. Щорічно рівень експорту та обсяги виробництва зростають на 30%, що свідчить про постійне підвищення попиту на лебідки T-Max. І це не дивно: вони поєднують в собі високу потужність, довговічність і надійність. Продукція проходить багатоступінчастий контроль якості, тому користувач отримує виключно надійну лободу. Відповідність світовим стандартам якості автомобільної продукції підтверджена сертифікатом ISO9001.

За основу конструкції інженери T-Max взяли всесвітньо відомі лебідки Warn і Come up, удосконаливши їх під бюджетний сегмент.

Асортимент лебідок T-Max досить широкий:

  • лебідки з електроприводом для легкового транспорту;
  • гідравлічні лебідки підвищеної потужності для евакуаторних служб;
  • лебідки для ATV / UTV квадроциклів;
  • механічні ручні лебідки;
  • промислові лебідки для механізації процесів на виробництві та в сфері будівництва;
  • аксесуари та такелаж для повноцінної комплектації лебідок.

Лебідки T-Max вже давно завоювали довіру користувачів в Європі, Америці, Азії та Австралії. Жителі країн СНД також встигли полюбити бренд за високу якість і доступні ціни. Але T-Max не зупиняється на досягнутому, вибудовуючи партнерську мережу і в інших перспективних регіонах. Володарі лебідок T-Max можуть отримати сервісну консультацію або пройти тех.осмотр лебідки в будь-якому з авторизованих сервісних центрів на території своєї країни.

Конструкція лебідок T-Max пройшла випробування часом, внутрішні вузли та агрегати високої якості підібрані в ході численних тестів. Інноваційні технології дозволяють вдосконалювати лебідки відповідно до новітніми розробками вчених. Лебідки T-Max були по достоїнству оцінені на всесвітньо відомих виставках і конкурсах, одна з яких - виставка SEMA в США.

Розроблені для суворих умов експлуатації, лебідки Т-Макс включають в себе агрегати різної продуктивності: починаючи від популярної Outback серії на 12 000 фунтів і закінчуючи 9000 фунтів в Off Road Series. T-Max також підходить для великих і невеликих квадроциклів. Для роботи з ними передбачена ATW Series на 4500 фунтів.

Що ви отримуєте з лебідками T-Max?

Повне управління навантаженням - ви можете замовити систему з дротових або бездротових пультом дистанційного керування, вибір за вамі.Гладкое ковзання підшипників означає мінімальний нагрів лебідки під час роботи. Згодом ви зрозумієте, що зможете безперешкодно витягнути з надійної і стабільної системи відновлення T-Max Recovery Winch.Високое якість за прийнятну ціну. На відміну від інших марок зі світовою популярністю, Вам не доведеться переплачувати за бренд.

Зверніть увагу на лебідки T-Max, якщо Ви в пошуках гідної лебідки за бюджетною ціною. Оригінальні запчастини та технічне обслуговування цієї торгової марки також здивує Вас своєю доступністю. При цьому якість виконання лебідок у багато разів перевищить можливі очікування.

Дізнавайтеся про нові акції першими!