Крани-маніпулятори

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Крани-маніпулятори від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
2 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Кран-маніпулятор що це і для чого?

Використання крана маніпулятора покращує вантажно-розвантажувальні роботи особливо для великогабаритних матеріалів та об'єктів. Краново-маніпуляторна установка (КМУ) - це пристрій за допомогою якого можна піднімати різного роду вантажі, переміщати їх на потрібну відстань і з точністю базуючи на місце встановлення. 

Особливості використання КМУ

Насамперед важливо розуміти, що кран маніпулятор працює виключно за допомогою транспортного засобу. Встановлюється кран на гусеничні чи колісні великовантажні засоби перевезення вантажів. Оскільки це спеціальна установка, що допомагає перенести вантаж з на засіб перевезення, на якому встановлена. Звісно за допомогою великого кута повороту можливо помістити об'єкт транспортування на інше авто перевезення, але таке трапляється рідше.

Правила установки та користування краном-маніпулятором

 1. Надійно закріпити на призначеному для цього транспортному засобі.
 2. Підключити і перевірити системи управління, які можуть бути ручними або дистанційними (зазвичай спеціальний пульт керування).
 3. Перевірити роботу телескопічної стріли, що в розкладеному вигляді досягає певної довжини завдяки кількості секцій. У кожної установки різна кількість секцій - це частини крана, що виїжджають роблячи його довшим. Крани, які зазвичай використовують в комунальних підприємствах чи лісогосподарстві оснащені двома, трьома чи чотирма секціями стріли. 
 4. Під час їзди установку можна компактно скласти, що не заважатиме вантажоперевезеню. 
 5. Розміщувати установку можна, як одразу за кабіною водія, так і в кінці вантажного авто. Зазвичай встановлюють на початку кузова за кабіною.

Принцип роботи КМУ та його технічні характеристики

В загальному кран-маніпулятор має вигляд коробчастої конструкції, як ав свою чергу складається з:

 • основи (опорноповоротного пристрою) завдяки чому кріпиться до ТЗ;
 • стріли, яка дозволяє піднімати вантаж;
 • поворотної колони, за допомогою якої можна повертати стрілу з вантажем більше ніж на 400°. 

Конструкція стріли складається всередині з подовжувача, який в свою чергу укомплектований гідравлічним циліндром, за допомогою якого змінюється довжина стріли. Виліт стріли може працювати і за допомогою механічного процесу.

В свою чергу повертання установки відбувається завдяки циліндру на який встановлена поворотна колона зі стрілою. А основна фіксація створюється на опорноповоротному пристрої, де встановлений циліндр разом з поворотною колоною та рештою конструкції крана. 

Фахівці в роботі з такими пристроями знаються на функціоналі та правильних технічних характеристиках КМУ. Перш за все звертають увагу на:

 • максимальний грузовий момент, що вимірюється в т/м;
 • кількість секцій стріли, для різних сфер та об'єктів розвантаження підходять різної довжини крани;
 • вантажепідйомність на різних довжинах стріли, особлива увага звертається на максимальні та мінімальні значення при відповідних максимальних тат мінімальних вильотах стріли. 
 • спосіб управління - ручний чи дистанційний;
 • виробник - в таких пристроях важливе ім'я бренду, бо лише за маркою більшість користувачів розуміють, що саме цей КМУ беруть одразу і без роздумів.

Таблиця характеристик за якими обирають крани-маніпулятори

Вантажепідйомність (мах грузовий момент)  5 - 21 т/м
Довжина мах вильоту стріли 7 - 13 м
Оптимальна кількість секцій стріли 2 - 5 шт
Мах вантажепідйомність при міn вильоті стріли 2020 - 6100 кг
Мах вантажепідйомність при мах вильоті стріли 900 - 2400 кг
Кут повороту 400° - 415°
Способи керування краном Ручне / дистанційне, пультом керування

Чому в роботу обирають крани маніпулятори?

Ефективність та максимальне полегшення роботи з кожним разом переконує в тому, що купивши кран-маніпулятор людина не помилилася. Особливо, якщо це потребує сфера праці чи виробництво. За часи користування та своєчасні вдосконалення КМУ дозволи скласти ряд переваг зручності в роботі з кранами маніпуляторами.

 1. Полегшує роботу та зберігає сили працівників, оскільки всі великі вантажі з легкість переміщаються на засіб транспортування або з нього.
 2. Надзвичайна економія часу, а все завдяки можливості робити роботу за кілька годин замість кількох днів ,якщо користуватися ручною працею.
 3. Завдяки маневреності і компактності КМУ можна працювати у різних складних умовах, де здебільшого звичайний кран не справиться.
 4. Оперативність у роботі - установка, яка встановлена на колісний ТЗ дозволяє доставити вантаж на об'єкт досить швидко.
 5. Економія коштів теж важлива, а з використанням крана-маніпулятора ще й реальна. КМУ одночасно і вантажепідйомний пристрій і платформа для перевезення, а керувати може лише одна людина автомобілем та краном і бути щей стропальником.
Згорнути

Поширені запитання

 • КМУ від HIAB X-CL 12 B-2 10.4 т/м
 • Кран-маніпулятор HIAB X-CL 16 B-3 14 т/м
 • Крановий маніпулятор HIAB X-CL 19 B-3 16.6 т/м
 • Вантажний момент, т/м
 • Секції стріли
 • Вантажопідйомність на кожній секції стріли
 • Спосіб управління
 • Виробник

Шведський виробник кранового обладнання найкращий у своїй ніші з 75-річним досвідом конструюювання за світовими маштабами.

Відгуки про Крани-маніпулятори

Гідроманіпулятор DLight DL-100L 8.5 м. ОМТЛ 97 1104000 грн

Класна компанія)

Вячеслав • 23.05.2023
Кран маніпулятор HIAB X-CL 8 B-2 7.6 т/м Уточніть ціну

Чув про ці крани і бачив в роботі. Вирішив замовити собі, виявляється лише індивідуальне замовлення за всіма параметрами. І це справді потрі...

Микола • 30.11.2022
Гідроманіпулятор DLight DL-100L 7.5 м 1250000 грн

Гідна техніка. Дуже задоволений, що придбав таку. Тепер на складі не має проблем з розвантаженнями.

Михайло • 04.11.2022
Кран маніпулятор HIAB X-HIDUO 228 E-3+1 19.9 т/м Уточніть ціну

ТОВ ВінСтрой • 14.09.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!