Вулканізатори

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Вулканізатори від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Вулканізатори для СТО – купити з доставкою по Україні

Згідно з численними дослідженнями, порізи та пробої з'являються на покришках, зношування яких рідко перевищує 50%. Тому більшість водіїв вдаються до ремонту, щоби не витрачатися на купівлю нових комплектуючих. Якісно відновити цілісність шин та камер здатні вулканізатори. Саме це обладнання використовують сервісні, шиномонтажні станції.

Вулканізатори являють собою спеціальні верстати, які мають притискні пластини та нагрівальні елементи. Ремонт шини передбачають її встановлення між пластинами, накладку латки та нагрівання до певної температури. Гума під тиском та теплом плавиться і через деякий час герметично з'єднується з виробом. На легкий ремонт у середньому потрібно близько 30 хвилин, у складних випадках потрібно до 2-3 годин.

Різновиди вулканізаторів

У плані мобільності та розмірів вулканізатори класифікуються на:

 1. Переносні. Підходять для невеликих майстерень, що не мають достатнього місця для встановлення більш громіздкого обладнання. Вони легко транспортуються та зберігаються. Конструкція передбачає наявність міцної металевої рами, притискного ручного механізму, 2 пластин. Можлива працювати з покришками у двох положеннях – вертикальному та горизонтальному.
 2. Настільні. Кріпляться до столу за допомогою болтів. Передбачають наявність широкої основи. Існують моделі з одностороннім/двостороннім нагріванням. Затискач проводиться за допомогою гвинтової рукоятки. Багато пристроїв містять таймер для встановлення часу, після якого температура починає знижуватися.
 3. Підлогові. Це найбільш громіздке та потужне обладнання. Нижня головка зазвичай рухлива, що позитивно позначається процесі вулканізації.

Крім ручних моделей існують пневматичні та електричні.

На які параметри звертати увагу при виборі вулканізатора

При підборі вулканізатора для СТО варто враховувати кілька параметрів, що визначають його ефективність та надійність. Основні параметри:

 1. Потужність. Це показник того, наскільки швидко та якісно вулканізатор може нагрівати та стискати гумові матеріали. Чим вища потужність, тим кращий результат ремонту. Однак висока потужність також означає більшу витрату енергії та високу вартість обладнання.
 2. Максимальна температура. Вулканізатори з невеликою температурою підходять для камер, покришок, що мають тонку гуму. З підвищенням температури зменшується час, необхідний вулканізацію.
 3. Розмір. Вказує на те, які розміри та типи шин можна ремонтувати за допомогою вулканізатора. Чим більший розмір, тим ширші можливості для ремонту.
 4. Функціонал. Визначає можливості обладнання, такі як точність налаштування.

Як замовити вулканізатор в інтернет-магазині Lebedka.UA?

Якщо ви хочете купити якісний та недорогий вулканізатор для СТО, замовляйте його в інтернет-магазині «Lebedka.UA». У каталозі магазину представлені різні види вулканізаторів від найкращих виробників за вигідними цінами. Для того, щоб замовити вулканізатор, потрібно:

 • вибрати відповідний тип та модель вулканізатора на сайті «Lebedka.UA».
 • додати товар до «Кошиків» та перейти до оформлення замовлення.
 • заповнити контактну інформацію і вибрати спосіб доставки та оплати.
 • підтвердити замовлення та отримати номер для відстеження.
 • отримати товар за вказаною адресою та перевірити його працездатність.

Замовляючи вулканізатор в інтернет-магазині «Lebedka.UA», ви отримуєте гарантію якості, швидку доставку по всій Україні та професійну консультацію з будь-яких питань.

Згорнути

Поширені запитання

Порівняно з використанням швидких латок вулканізація має низку переваг:

 • підвищена теплостійкість каучуку;
 • зміцнення гуми;
 • покращена еластичність;
 • відвищений рівень стійкості до хімічних речовин.

Ціни на вулканізатори в інтернет-магазині Lebedka.ua стартують від 4700 грн

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!