Крани піонери

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Крани піонери від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Кран «Піонер»

Дуже часто в процесі будівництва вкрай необхідними є мобільні і компактні вантажопідйомні механізми. Найбільш затребуваним агрегатом вважається кран типу «Піонер».

кран піонер

Призначення та особливості експлуатації

Даного виду підйомник відрізняється легкістю конструкції, простотою збірки і демонтажу, високою мобільністю. Подібний пристрій можна доставити на об'єкт навіть в причепі або в «Газелі». Цілісний підйомник може бути встановлений практично на будь-якій горизонтальній поверхні:

  • на грунті;
  • на покрівлі;
  • всередині котловану;
  • на будь-яких перекриттях.

Підйомний кран «Піонер» необхідний найбільше в будівельній галузі. Хоча так само можна зустріти подібний пристрій на складських територіях. З його допомогою легко піднімати і переміщати вантажі. Це найчастіше покрівельні та будівельні матеріали, верстати, інструменти та інші конструкції. За рахунок зручної поворотної стріли, підняття вантажів здійснюється швидко і зручно. Основною перевагою такого агрегату є той факт, що він може працювати в умовах морозу чи спеки. Легко витримує показник термометра від +40 і до -40 градусів.

На кран «Піонер» ціна варіюється в залежності від модифікації пристрою. Такий підйомник може бути стаціонарний або пересувний, стрілковий механізм розрізняють розбірний і цілісний. Вантажопідйомність теж варіюється від 0,5 тонни і до 1 тонни.

Пристрій конструкці

їКонструкція підйомного механізму досить проста і складається з наступних частин:

  1. Рама опорна. Це розбірна конструкція. Вона може бути оснащена колесами для пересування.
  2. Вантажний канат, електричний привід, страхувальні розтяжки і контрвантаж.
  3. Поворотна стріла.
  4. Механізм кінцевої зупинки.

Коли необхідно підняти будь-який вантаж, його розміщують на спеціальній платформі (не йде в комплекті з краном), яку і зачіпляє крановий гак. Управління електричної лебідкою для зручності розміщено на спеціальному пульті з кнопками.

кран піонер

Де придбати?

Якщо необхідно купити кран «Піонер», то в компанії lebedka.ua є фахівці, які нададуть допомогу у виборі моделі. З урахуванням специфіки діяльності вашого підприємства, вони порекомендують пристрій з необхідною потужністю, необхідними технічними характеристиками і відповідними габаритами.

Так само наш інтернет-магазин є основним постачальником України по лебідках, домкратах, такелажних виробах, а також запчастин і аксесуарів до всіх подібних агрегатів.

Доставка замовленого товару здійснюється за допомогою сторонніх транспортних компаній в будь-яку точку нашої держави.

Згорнути

Поширені запитання

Найпопулярнішим є виробник АТК

Опорна рама, Вантажний канат, Поворотна стріла, Механізм кінцевого зупинки.

Доставка доступна популярними службами доставки Автолюкс, Нова Пошта, CAT

Відгуки про Крани піонери

Кран піонер електричний HE725 TF 700 кг 128097 грн

Для невеликого підприємницьго будівництва те що потрібно👍

Богдан • 15.12.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!