Крани піонери

Фільтри
← Назад
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Крани піонери від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Кран «Піонер»

Дуже часто в процесі будівництва вкрай необхідними є мобільні і компактні вантажопідйомні механізми. Найбільш затребуваним агрегатом вважається кран типу «Піонер».

кран піонер

Призначення та особливості експлуатації

Даного виду підйомник відрізняється легкістю конструкції, простотою збірки і демонтажу, високою мобільністю. Подібний пристрій можна доставити на об'єкт навіть в причепі або в «Газелі». Цілісний підйомник може бути встановлений практично на будь-якій горизонтальній поверхні:

  • на грунті;
  • на покрівлі;
  • всередині котловану;
  • на будь-яких перекриттях.

Підйомний кран «Піонер» необхідний найбільше в будівельній галузі. Хоча так само можна зустріти подібний пристрій на складських територіях. З його допомогою легко піднімати і переміщати вантажі. Це найчастіше покрівельні та будівельні матеріали, верстати, інструменти та інші конструкції. За рахунок зручної поворотної стріли, підняття вантажів здійснюється швидко і зручно. Основною перевагою такого агрегату є той факт, що він може працювати в умовах морозу чи спеки. Легко витримує показник термометра від +40 і до -40 градусів.

На кран «Піонер» ціна варіюється в залежності від модифікації пристрою. Такий підйомник може бути стаціонарний або пересувний, стрілковий механізм розрізняють розбірний і цілісний. Вантажопідйомність теж варіюється від 0,5 тонни і до 1 тонни.

Пристрій конструкці

їКонструкція підйомного механізму досить проста і складається з наступних частин:

  1. Рама опорна. Це розбірна конструкція. Вона може бути оснащена колесами для пересування.
  2. Вантажний канат, електричний привід, страхувальні розтяжки і контрвантаж.
  3. Поворотна стріла.
  4. Механізм кінцевої зупинки.

Коли необхідно підняти будь-який вантаж, його розміщують на спеціальній платформі (не йде в комплекті з краном), яку і зачіпляє крановий гак. Управління електричної лебідкою для зручності розміщено на спеціальному пульті з кнопками.

кран піонер

Де придбати?

Якщо необхідно купити кран «Піонер», то в компанії lebedka.ua є фахівці, які нададуть допомогу у виборі моделі. З урахуванням специфіки діяльності вашого підприємства, вони порекомендують пристрій з необхідною потужністю, необхідними технічними характеристиками і відповідними габаритами.

Так само наш інтернет-магазин є основним постачальником України по лебідках, домкратах, такелажних виробах, а також запчастин і аксесуарів до всіх подібних агрегатів.

Доставка замовленого товару здійснюється за допомогою сторонніх транспортних компаній в будь-яку точку нашої держави.

Дізнатися більше

Поширені запитання

Найпопулярнішим є виробник АТК

Опорна рама, Вантажний канат, Поворотна стріла, Механізм кінцевого зупинки.

Доставка доступна популярними службами доставки Автолюкс, Нова Пошта, CAT

Дізнавайтеся про нові акції першими!