Автоблоки

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Автоблоки від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Автоблоки: особливості, переваги, сфера застосування

Автоблоки – важливе обладнання, яке може бути використане в різних сферах. Але переважно використовується під час виконання висотних робіт і є незамінним засобом індивідуального захисту працівників (ЗІЗ). Дані страхувальні пристрої відносяться до типу обладнання, що втягує. Його вага становить від двох до п'яти кілограмів.

Особливості автоблоку

Автоблок є механічним пристроєм для страховки, який дозволяє максимально убезпечити виконання страхувальних робіт. Система страховки та амортизації має максимально простий принцип роботи, він полягає в тому, що стрічка або страховий трос видається із пристрою, а потім затягується назад. Якщо працівник зривається з висоти, система спрацьовує, різко збільшується швидкість витягування троса, приводиться в дію гальмівний механізм, що кріпиться до страхувальної лінії. Таким чином, повністю припиняється падіння. Спрацювання ЗІЗ відбувається миттєво. Дане обладнання рекомендоване для використання під час виконання робіт на невеликій висоті, до 4 метрів. Усі компоненти системи надійні, тому їх перетирання та перепалювання повністю виключені.

Купити автоблок для страховки

Сфера застосування обладнання даного типу широка, але переважно це виконання робіт на дахах наливних станцій, вагонів.

Види автоблоків

Автоблоки бувають двох основних видів: з витяжним тросом чи стрічкою. У каталозі магазину Lebedka представлені такі види автоблоків:

  • З тросом.
  • Зі стрічкою.
  • З лебідкою.
  • У пластиковому або алюмінієвому корпусі.

Основна мета даних пристроїв – забезпечення високого рівня безпеки, запобігання травмам при можливому падінні з висоти.

Автоблоки з тросом включають до свого складу міцний корпус із удароміцного пластику або скловолокна, всі інші елементи зазвичай виробляються з нержавіючої сталі. Також у складі системи стоп-трос, механізм намотування, кріплення, карабін. Даний вид обладнання є більш затребуваним порівняно зі стрічковим або механізмом з лебідкою.

Автоблоки зі стрічкою – сучасні пристрої, які також використовуються для виконання робіт на висоті. Вони відрізняються здатністю забезпечувати високий рівень безпеки, вільне пересування, мають тривалий термін служби (10 років).

Пристрої для зупинки падіння з лебідкою – різновид ЗІЗ, який є самоблокуючим пристроєм з рятувальним механізмом у вигляді ручної лебідки, є вбудований захист від падіння. Відрізняються тривалим терміном експлуатації, має сертифікати відповідності за міжнародними стандартами. Усі компоненти цього пристрою виготовляються з матеріалів, стійких до корозії (алюміній, сталь, пластик).

Де замовити автоблоки в Україні?

Замовити автоблоки за вигідними цінами з доставкою по всій Україні можна в інтернет-магазині «Лебідка». Тут широкий вибір обладнання та ЗІЗ працівників від відомих виробників.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!