Насоси для дизельного палива 220 В

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Насоси для дизельного палива 220 В від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Продуктивні насоси для перекачування дизельного палива з робочою напругою 220 Вольт

Насоси для дизельного типу 220 В – це зручний та легкий спосіб перекачати паливо з одного місця до іншого. Вони відрізняються простою конструкцією, недорогим обслуговуванням, великою продуктивністю. Насоси можна укомплектувати під будь-які завдання, використовуючи відповідні аксесуари - лічильники палива, пістолети заправки і т.п.

Насоси 220 В використовуються для заправлення широкого переліку транспортних засобів:

  • сільськогосподарської, будівельної, дорожньої техніки;
  • автомобілів;
  • човнів, катерів.

Також з їх допомогою паливо легко переміщається з однієї ємності до іншої.

Особливості експлуатації насосів для перекачування палива

Більшість моделей комплектуються фільтрами грубої очистки для видалення великих фракцій. Фільтруючі елементи не тільки покращують якість палива, а й попереджають знос внутрішніх компонентів. Фільтри тонкої очистки зазвичай докуповуються окремо. Вони встановлюються на вхідній магістралі. Незалежно від типу елементів, що фільтрують, важливо стежити за їх станом і своєчасно змінювати. Купівля нових фільтрів – це основна стаття витрат на обслуговування.

Кожна модель насоса передбачає свій цикл роботи, після чого агрегату потрібно дати охолонути. Точний час безперервної роботи зазвичай наводиться у технічній документації.

Сучасні електричні насоси мають перепускний клапан. Він відкривається, коли при працюючому двигуні вихідний отвір закрито. Таке нескладне рішення захищає систему від надмірної напруги. Рекомендується не допускати тривалу роботу насоса у такому режимі.

Продуктивність насосу

Продуктивність – це основний критерій вибору насоса. Для невеликого підприємства достатньо агрегату, здатного перекачувати до 40-60 літрів палива за хвилину. Якщо парк технічних засобів великий, то рекомендується придбати продуктивніший насос – до 100 і більше літрів.

Якщо потрібний високий тиск, слід дивитися у бік відцентрових насосів. За терміном служби одними з найкращих вважаються струменеві агрегати. У них немає компонентів, що рухаються, тому ймовірність, що якась деталь зламається, нижче. Потрібне легке, компактне та недороге рішення – гарним вибором стане вихровий насос.

Переваги покупки насосів в інтернет-магазині Lebadka.UA

Наш онлайн магазин пропонує популярні моделі, які користуються десятками тисяч користувачів по всьому світу. У каталог перевірені бренди, насоси різної потужності, щоб кожен покупець зміг знайти для себе найкраще рішення:

Інші плюси:

  1. На всі агрегати поширюється гарантія виробника.
  2. Кваліфікована допомога у виборі.
  3. Оперативна доставка. Магазин користується послугами відразу кількох великих логістичних компаній. Хоча б у однієї з них знайдеться відділення неподалік місця перебування клієнта нашого магазину. У Вінниці та Києві забрати замовлення можливо у пункті самовивезення.
  4. Готівкова та безготівкова оплата.
  5. Прийнятний рівень цін. Досягається з допомогою підтримки достатніх товарних запасів, ніж зменшується вплив перепаду курсу валют, співробітництва з виробниками, великими постачальниками.

Оцініть переваги якісно професійного обладнання

Згорнути

Поширені запитання

Відгуки про Насоси для дизельного палива 220 В

Насос для перекачування ДТ 220 В Geko 2200 грн

Необідно було замінити насос, бо зносився. Обрав цей поки працює все добре.

Леонід • 14.03.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!