Інструменти

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Інструменти від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Ручні інструменти для станцій технічного обслуговування

Автосервісні інструменти є широкою групою товарів, застосовуваних під час проведення професійного ремонту транспортних засобів. Вони продаються поштучно або у вигляді наборів.

При доборі інструментів враховуються такі фактори:

 • вартість, бренд;
 • спеціалізація СТО - види наданих послуг та транспорту, що обслуговується.

Деякі інструменти можна перевикористовувати, інші націлені на вузьку спеціалізацію. Наявність кожного спеціаліста майстерні власного набору інструментів істотно збільшує швидкість виконання робіт.

Різновиди викруток

У категорії слюсарного інструменту велику популярність мають викрутки. Вони допомагають зібрати/розбирати різні вузли. Конструкція викрутки передбачає наявність рукоятки та стрижня. Інструмент може бути цілісним, або підтримувати використання різних біт.

Рукоятки викруток виготовляються із гуми, пластмаси. Вони можуть мати таку форму:

 1. T-подібні - забезпечують великий крутний момент;
 2. Переломні - допомагають працювати з вузлами під різними кутами;
 3. L-подібні – мають вигляд ключа зі шліцем, форма якого схожа на шестикутну зірку.

Найважливішим елементом викрутки є наконечник. Він має бути виконаний із міцного металу, зберігати форму під навантаженням. Існують стандарти, що визначають розміри наконечників.

Форма наконечника може бути:

 • плоский;
 • хрестоподібний - хрест може бути одинарним, або здвоєним;
 • квадратні - застосовуються рідко, переважно при обслуговуванні старих транспортних засобів;
 • шестигранні – можуть мати нестандартну форму (трилисник, спаннер тощо).

Для нескладних операцій підходять звичайні викрутки. Щоб впоратися із зафарбованими, іржавими кріпленнями використовуються ударні інструменти. Вони утримують на рукоятці місце для ударів молотком.

Діелектричні та індикаторні викрутки є актуальними для електромонтажних робіт. Реверсивні пристрої дозволяють змінювати напрямок обертання. Найчастіше саме такі інструменти оснащуються змінними бітами. Їх фіксація провадиться за допомогою магнітного механізму.

Ударно-поворотні інструменти поєднують у собі можливості реверсивних та ударних інструментів. Гнучкі пристрої є актуальними для виконання робіт в умовах обмеженого простору.

Для станцій техобслуговування рекомендується придбати викрутки саме в наборах, щоб охопити максимум можливих операцій.

Ключі динамометричні

Відмінною особливістю інструментів є можливість затягування гайок і болтів з точним зусиллям, завдяки чому виключається ймовірність пошкодження та ослаблення. Особливо корисні такі ключі під час роботи з гвинтами з делікатних, м'яких матеріалів.

Динамометричні ключі бувають:

 1. храповими – тарований матеріал в основі якого лежить шарнір, шкала знаходиться на рукоятці, крутний момент оцінюється за ступенем тиску на рукоятку;
 2. тріскачкові - дозволяють швидко закручувати болти, гвинти, інструменти даного типу також називаються гайковими шестигранниками.

Індикація крутного моменту може бути стрілочною або цифровою.

Також у нашому магазині можна замовити:

Ще більше інструментів та їх різновидів зібрано у цьому розділі каталогу. Замовлення надсилаємо по більшості населених пунктів України. На вибір пропонуємо кілька перевізників та способів оплати. Інтернет-магазин займається реалізацією лише якісних інструментів від авторитетних брендів. Якщо потрібна консультація щодо інструментів, оплати, доставки, інших питань, звертайтеся до служби підтримки клієнтів.

Згорнути

Поширені запитання

Lebedka.ua співпрацює з найбільшими логістичними компаніями України, наприклад, Нова пошта, Укрпошта, SAT. Якщо ви хочете скористатися послугами іншої служби доставки, просто скажіть про це нашому менеджерові.

Ціна лещат у магазині Lebedka.ua стартує від 873 грн.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!