Гайковерти пневматичні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Гайковерти пневматичні від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Пневматичні гайковерти – купити в Україні з доставкою

Пневмогайковерти – це потрібний пневматичний інструмент. Вони спрощують роботу з різьбовими з'єднаннями, допомагають закручувати, відкручувати болти та гайки за лічені секунди. В інтернет-магазині «Lebedka.UA» купити пневматичні гайковерти можна окремо та у вигляді комплектів, куди також входять насадки та кейс для зберігання та транспортування.

Чим пневмогайковерти відрізняються між собою?

Сфера застосування гайковертів велика – від машинобудування до будівництва. Дуже потрібний інструмент при розбиранні, складанні транспортних засобів, шиномонтажу.

Моделі пневмогайковертів різняться між собою по:

  • витрати повітря;
  • посадці шпинделя;
  • моменту затягування та іншим параметрам.

Усього виділяють 3 типи пристроїв – прямі, пістолетні та кутові. Прямі корисні у випадках, коли гайка потребує підвищеного зусилля. За рахунок збільшеного моменту, що крутить, вони здатні впоратися і зі старими з'єднаннями. Вісь шпинделя збігається з віссю двигуна. Момент затяжки сягає 3,5-4,5 тис. Нм.

Кутові гайковерти припускають наявність механізму реверсу, храпового або ударного механізму. Крутний момент знаходиться в межах 120 Нм. Вісь шпинделя розміщується під кутом 90 градусів по відношенню до корпусу.

Пістолетні інструменти нагадують прямі. Основна різниця полягає у зручнішій ручці, на якій знаходяться всі елементи керування.

При роботі з гайковертами використовуються звичайні та ударні головки різної конфігурації. Їхня довжина може бути стандартною, або збільшеною. Ударні насадки припускають товстіші стінки і спеціальні виїмки всередині для розподілу зусилля максимально рівномірно. Кількість граней варіюється від 4 до 12.

Виготовляються насадки з хромування та хромомолібдену. Останні мають велику міцність.

Як вибрати пневматичний гайковерт?

Вибір ґрунтується на інтенсивності експлуатації. Професійні моделі розраховані на постійне використання, звичайні – припускають нерегулярну експлуатацію. Важливим параметром є діаметр болта, або гайки. Бюджетні інструменти здатні працювати з діаметрами не більше 25 мм. Цього достатньо для обслуговування легкового, дрібного транспорту в умовах гаража або невеликої шиномонтажної станції. Обладнання до 32 мм дає змогу ремонтувати комерційний транспорт середніх розмірів. Гайковери до 50 мм орієнтувати на вантажну техніку, сільськогосподарські машини тощо.

Не всі моделі мають ударний механізм. У продажу є прості пневмогайковерти, що підтримують лише рівномірне обертання. Ударні пристрої допомагають ефективно відкручувати з'єднання, що прикипіли.

Швидкість обертання гайковертів здатна досягати 8 тисяч обертів за хвилину. Чим вищий показник, тим потужніший пристрій та продуктивніші монтажно-демонтажні роботи. З потужними інструментами важливо зберігати граничну концентрацію, щоб не зірвати різьблення.

Щоб гайковерт прослужив максимально довго, важливо використовувати його з відповідним компресором. Тиск компресора має перевищувати робочі показники інструменту на 2 бари. Рекомендований запас продуктивності - 1,2-1,3 рази.

При покупці пневмогайковерта необхідно враховувати призначення – у більшості моделей момент затягування можливий лише в одному напрямку. На СТО найчастіше виникає потреба у роботі із заржавілими з'єднаннями, на складальній лінії потрібно швидко і точно закручувати кріплення.

Підібрати найкращий інструмент можна в інтернет-магазині Lebedka.UA, за потреби, вам допоможуть наші спеціалісти. Купити пневмогайковерт можна з швидкою доставкою. Наявність моделі з різними характеристиками від відомих виробників.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!