Комплектуючі для насосів та колонок

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Комплектуючі для насосів та колонок від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Комплектуючі для паливороздавальних колонок, насосів

Для нормальної та ефективної роботи паливороздавальних колонок, заправних комплектів часто необхідно використовувати додаткові комплектуючі, включаючи сполучні елементи. Вони дозволяють підключати шланги до насоса, паливороздавального пістолета швидко, надійно і герметично. Ці та інші комплектуючі для паливного обладнання доступні в каталозі інтернет-магазину Lebedka.UA.

Які види сполук використовуються?

Роздача палива здійснюється за допомогою спеціального пістолета чи крана. Він підключається до паливоперекачувального насоса за допомогою рукава. Для з'єднання рукава та пістолета використовують муфти наступного типу:

  1. Розривні. Захищають рукави, паливороздавальні колонки від аварійних ситуацій у випадках, коли автомобіль від'їжджає від точки заправки, а наконечник пістолета залишається у горловині бензобака.
  2. Поворотно-розривні. Функціонал аналогічний звичайним розривним муфтам. Додатковою опцією є можливість провертання, завдяки чому рукав не перегинається і закручується при обертанні пістолетом.

Для з'єднання шлангів також активно застосовуються штуцери та адаптери. Вони відрізняються між собою за видом різьблення, розмірами, довжиною, матеріалом виконання.

Щоб забезпечити герметичність з'єднань, додатково використовуються торцеві ущільнювачі. Зворотний клапан попереджає зворотний рух палива у разі вимкнення насоса. Багато клапанів комплектуються фільтруючими елементами. При виборі клапана враховують розміри, робочий тиск. Це тільки частина комплектуючих, які потрібні при обслуговуванні паливно-перекачувального обладнання. Шукайте необхідні деталі у нашому каталозі. Всі представлені вироби мають підвищену стійкість до ПММ, виготовлені відповідно до встановлених стандартів.

Як придбати комплектуючі для насосів, ТРК?

Оформити замовлення можна на сайті або залишивши заявку по телефону. Ми пропонуємо продукцію відомих українських та зарубіжних брендів. Доставка комплектуючих можлива по всій Україні – відправку робимо протягом 1-2 днів. Відстежувати місцезнаходження посилки можна за номером ТТН.

З усіх питань звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину. Співпрацювати з нами вигідно – пропонуємо добрий рівень цін, професійне обслуговування.

Згорнути

Поширені запитання

  • штуцер;
  • поворотну муфту;
  • зворотній клапан;
  • американку.

Інтернет-магазин Lebedka.ua офіційно співпрацює з надійними всесвітньовідомими виробниками, які надають гарантію на свою продукцію.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!