Домкрати для СТО

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Домкрати для СТО від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Домкрати для автомайстерні від провідних виробників

Домкрати є обов'язковим обладнанням для будь-якої майстерні з ремонту автомобілів та іншої техніки. Вони дозволяють швидко та з мінімальними зусиллями піднімати різні вантажі на потрібну висоту. Пристрої мають компактні розміри, а їхня вантажопідйомність варіюється в середньому в межах 1-10 тонн. Професійні домкрати вирізняються підвищеною надійністю та працездатністю. Вони дозволяють проводити заміну глушників, ремонт ходової тощо.

На одну майстерню зазвичай потрібно щонайменше кілька подібних підйомних пристроїв. Одні використовуються дома, інші актуальні для виїздів.

Класифікуються домкрати на механічні, пневматичні та гідравлічні. Кожен тип має свої особливості, переваги.

Домкрати механічного типу

Підйомні пристрої цієї категорії виділяються простою конструкцією та доступною ціною. Середня вантажопідйомність складає 1-3 тонни. Механічні домкрати бувають:

  • ромбоподібними;
  • рейковими.

Ромбоподібні складаються з так званих «плечів» та гвинта. При обертанні гвинта "плечі" розтягуються або складаються, за рахунок чого вантаж опускається або піднімається.

Рейкові домкрати зручно використовувати для обслуговування автомобілів, що мають високий кліренс. Конструкція передбачає наявність несучого елемента як зубчастої рейки, храпового механізму, рукоятки. Храповий механізм оснащується плечем підхвату. За рахунок руху рукояткою він рухається рейкою, забезпечуючи підйом.

Пневматичні домкрати

Пристрої цього типу мають вигляд подушки, виконаної з міцного повітронепроникного матеріалу. Вони працюють за рахунок повітря, яке нагнітається пересувним або стаціонарним компресором. Скидання тиску здійснюється за допомогою відповідного клапана.

Пневматичні домкрати відрізняються високою потужністю, дозволяють піднімати автомобілі навіть із невеликим кліренсом. Робочий тиск варіюється в межах 2-9 атмосфер. Середня висота підхвату складає 15 сантиметрів. Підйом вантажів складає висоту до 45-56 сантиметрів. Прості моделі здатні піднімати до 1-6 тонн вантажу, промислові - до 35. Пневматичні домкрати бувають стаціонарними, підкатними.

Гідравлічні домкрати

Це одна із найпопулярніших категорій підйомних пристроїв для СТО. Гідравлічні домкрати бувають:

  • одноштоковими;
  • телескопічні - конструкція включає кілька штоків, за рахунок чого збільшується висота підйому.

Також вони поділяються на підкатні та пляшкові. На станціях технічного обслуговування найчастіше застосовуються пристрої першого типу. Конструкція складається із гідравлічного приводу, платформи на колесах, важеля.

Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску рідини, який створюється за допомогою приводного насоса. Вантажопідйомність може сягати 50 кілограм.

Траверси та канавні домкрати

Траверси схожі на домкрати за функціоналом, але відрізняються у плані конструкції. Головною їх особливістю виступає вісь із 2 точками підхвату, розташованими на відстані. Застосовуються траверси для вивішування колеса під час налаштування кута колісної бази. Актуальні вони для інших слюсарних робіт.

У функціональному сенсі траверси класифікуються на:

  1. Пристрої для встановлення над оглядовою ямою. Такі механізми дістали назву канавних домкратів.
  2. Пристрої для підйомника. Можуть використовуватися у зв'язці з 4-стійковими, підйомниками ножиць.

Траверси бувають з пневмогідравлічним, гідравлічним та пневматичним приводом. Їхня вантажопідйомність може обчислюватися десятками тонн, а висота підйому може досягати 55-70 сантиметрів.

Каталог "Lebedka.UA" включає підйомні механізми різних типів. Для замовлення доступні пристрої із широкими технічними характеристиками. Щоб вибрати підходящий домкрат, вивчіть доступні пропозиції, скористайтесь консультацією фахівців інтернет-магазину. Доставка обладнання здійснюється великими транспортними компаніями. Також нашим клієнтам доступний самовивіз.

Згорнути

Поширені запитання

Ви можете забрати покупку самовивозом у м. Вінниця або скористатися послугами служби доставки. Ми співпрацюємо з найбільшими транспортними компаніями України:

  • Нова Пошта;
  • Укрпошта;
  • SAT;
  • Delivery.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!