Контейнерні АЗС (КАЗС)

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Контейнерні АЗС (КАЗС) від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

АЗС контейнерного типу – купити з доставкою в Україні

Контейнерні АЗС – це комплексні рішення щодо забезпечення техніки пальним на підприємстві. Вони містять все необхідне для безпечного зберігання ПММ, швидкої заправлки транспортних засобів, обліку витрати пального тощо. КАЗС підходять для будь-яких компаній, організацій, які мають у власності чи оренді вантажний, легковий транспорт, спецтехніку та хочуть економити шляхом оптової закупівлі бензину, дизеля. Великим попитом АЗС контейнерного типу мають підприємства будівельного, агропромислового секторів.

Конструктивні особливості та переваги КАЗС

Контейнерні заправні станції можуть встановлюватися стаціонарно, перевозитися на тимчасові об'єкти під час проведення:

  • сільськогосподарських робіт;
  • кар'єрної розробки;
  • заготівлі лісу і т.д.

Власна АЗС сприяє суттєвій економії робочого часу, виключає простій техніки.

Виготовляються КАЗС на основі металевого контейнера. Встановити його можна практично на будь-яку рівну поверхню. У разі потреби він вантажиться на платформу автомобіля та перевозиться на нове місце. Контейнер забезпечує додатковий захист від зовнішнього впливу, підвищує безпеку, запобігає крадіжкам.

Усередині контейнера знаходиться резервуар для палива. Зазвичай він виготовляється із листової сталі. Також у контейнері передбачається відсік під колонку для роздачі палива. Заливка палива в ємність здійснюється за допомогою люка на даху, для доступу до якого є вбудовані сходи з поручнями.

Чим контейнерні АЗС відрізняються між собою?

Головна відмінність – об'єм. В інтернет-магазині Lebedka.ua доступні для замовлення КАЗС різного обсягу. Найчастіше у нас набувають АЗС об'ємом 15-25 кубічних метрів.

Інші відмінності пов'язані з продуктивністю паливороздавального обладнання. Воно включає:

  1. Електричний насос 12, 220 Вольт. Середня продуктивність становить 40-100 літрів.
  2. Фільтрувальні елементи. Необхідні видалення з пального вологи, інших домішок. Фільтрувальна система може включати фільтри-сепаратори, фільтри тонкої та грубої очистки.
  3. Лічильники. Призначені для обліку витрати пального. Поділяються на механічні та електронні. Лічильники припускають наявність 2 шкал – одна показує поточну заправку, друга – загальні витрати. Просунуті моделі підтримують опцію попереднього набору та інтеграцію з електронними обліковими системами.
  4. Пістолети. Класифікуються на механічні та автоматичні. Перевага останніх полягає у наявності відсікача, який перекриває магістраль відразу після повного заповнення бака, попереджаючи втрати палива.

Комплектація також включає шланги для підключення колонки до резервуару та пістолета.

Переваги замовлення КАЗС у нас

Онлайн магазин здійснює доставку контейнерних заправних станцій для некомерційного використання територією всієї України. КАЗС продаються у вигляді великих функціональних блоків, які легко транспортуються та збираються на місці використання. Перед встановленням необхідно:

  • передбачити зони під'їзду транспортних засобів для заправки;
  • організувати твердий, рівний майданчик;
  • подбати про дотримання заходів пожежної безпеки.

Кожна КАЗС з нашого каталогу успішно використовується на підприємствах України. На все обладнання є вся документація з інструкціями з налаштування, монтажу. Щоб отримати більше інформації, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!