Аксесуари для заправного обладнання

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Аксесуари для заправного обладнання від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог аксесуарів для заправного обладнання

Заправка транспортних засобів, генераторів та іншого обладнання – це рутинні операції, які мають виконуватися швидко та якісно. Зазвичай для заправки використовуються паливороздавальні комплекти або міні АЗС, але їхнє застосування можливе не у всіх ситуаціях. У такому разі використовують такі аксесуари як лійки. Вони забезпечують точну подачу палива, запобігають проливанню, характеризуються високою мобільністю.

Також є аксесуари, що спрощують обслуговування міні АЗС, наприклад, котушки для шлангів. Поширені на підприємствах із власним парком техніки, станціях технічного обслуговування також піддони для зливу палива. Знайти всі необхідні аксесуари за доступною ціною можна в інтернет-магазині Lebedka.ua.

Види лійок для заливки пального

Лійки традиційно вважаються одними з найпопулярніших аксесуарів для заправного обладнання. Вони є спеціальним пристроєм, який дозволяє переливати бензин, дизель або інші види пального з каністри в бак автомобіля.

Лійки бувають у вигляді вирви, через яку паливо заливається в бак. Також є пристрої з ємністю на кілька літрів. Вони особливо зручні під час обслуговування обладнання з невеликими власними баками.

Лійки можуть бути виготовлені з металу або пластику, залежно від їх призначення та стійкості до агресивних рідин. Металеві лійки зазвичай мають косий носик та антикорозійне покриття, що забезпечує їх довговічність та надійність. Пластикові лійки більш універсальні та зручні, тому що їх носик може бути прямим, косим або гофрованим зі шлангом, який можна згинати у будь-якому напрямку. Також вони мають антистатичний ефект, який запобігає виникненню іскор під час заливання палива.

У продажу є лійки з:

  • вбудованими фільтрами;
  • шкалою для контролю за кількістю пального;
  • ручкою для зручного використання та транспортування;
  • захисними накладками;
  • змінними носиками.

Причини замовляти аксесуари у магазині Lebedka.ua

Наш магазин займається продажем заправного обладнання та аксесуарів до нього не один рік. Накопичений досвід дозволяє нам відбирати лише найкращих виробників у кожній ціновій групі, допомагати клієнтам вибирати оптимальну продукцію за конкретними цілями, умовами експлуатації. Діяльність магазину охоплює всю Україну. Самовивіз доступний у Вінниці, в інші міста, селища відправка здійснюється службою доставки. Інтернет-магазин користується послугами відразу кількох транспортних компаній, щоб кожен покупець міг вибрати найкращий для себе варіант, враховуючи розташування відділень, тарифів на перевезення тощо.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!