Насоси для палива

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Насоси для палива від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Великий каталог насосів для перекачування ПММ

Насоси для перекачування палива використовуються для безпечного та зручного заправлення транспортних засобів, перекачування дизпалива, бензину між різними ємностями. Вони користуються попитом у логістичних, будівельних, сільськогосподарських компаній, що мають власний парк техніки та міні АЗС. Насоси дозволяє організувати заправку транспорту на місці, заощаджуючи час та гроші, контролюючи витрату. Актуальні вони і для приватних осіб, які мають у своєму розпорядженні мотоблоки, косарки, генератори. У каталозі Lebedka є моделі різної потужності, щоб кожна категорія споживачів могла підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.

Параметри вибору насосів для перекачування палива

Насос для перекачування палива може бути електричним та ручним. Електричні живляться від звичайної мережі 220 Вольт або автомобільних акумуляторів 12/24 Вольт. Перші оптимальні для стаціонарного використання, другі – підходять для організації роздачі палива у польових умовах. Ручні моделі найдоступніші за ціною. Вони актуальні для приватного використання, зливу палива з бака, роботи в умовах, де немає доступу до джерел електроживлення.

Насоси зазвичай використовують у складі паливоперекачувальних комплектів, куди також входять лічильники палива, роздавальні пістолети, елементи, що фільтрують, і т.д. Все вказане обладнання можна знайти у відповідних розділах нашого каталогу.

Купити насос для перекачування палива можливо у двох виконаннях – занурювальному, для зовнішнього розташування (самовсмоктувальні). Кожен тип має свої «сильні» та «слабкі» сторони. Самовсмоктувальні насоси простіше в обслуговуванні, занурювальні витрачають менше електроенергії, т.к. не витрачають частину потужності на всмоктування.

Відрізняються насоси між собою та за типом палива, з яким працюють. Бензин відноситься до легкозаймистих рідин, тому обладнання для нього повинно мати вибухозахисний корпус.

Не менш важливий параметр – продуктивність. Він визначає кількість літрів, які установка здатна перекачати за хвилину. Ручний насос для перекачування палива має максимальну продуктивність 25-40 літрів. Електричні моделі здатні перекачувати від 30 до 120 л. Вибір слід робити, виходячи з розміру парку техніки та обсягу паливних баків. Рекомендується придбати насоси з невеликим запасом, щоб не експлуатувати їх на межі технічних можливостей. Також беруть до уваги висоту всмоктування та подачі палива.

Більшість електричних моделей розраховані на 30 хвилин безперервної роботи, після чого їм потрібно дати відпочинок для охолодження. Дотримання правил експлуатації – гарантія тривалої служби.

Виробники насосів для роботи з паливом

Інтернет-магазин Lebedka зібрав у каталозі продукцію понад 10 відомих брендів. З багатьма ми співпрацюємо на пряму.

У нас можна купити насос для перекачування палива від:

  • VSO – обладнання відповідає високим стандартам якості, що виготовляється на сучасному заводі в Тайвані;
  • Rewolt – польський виробник насосів, на ринку з 1998 року, пропонує одні з найкращих рішень щодо співвідношення «ціна-якість»;
  • БЕНЗА – українська компанія, що випускає заправні колонки, паливні модулі та насоси продуктивністю до 100 літрів за хвилину.

Ще більше брендів шукайте в цьому розділі нашого сайту.

Замовляйте насос для дизельного палива, сечовини, бензину, гасу – доставимо його до найближчого поштового відділення лише за кілька днів. Надаємо детальні консультації щодо експлуатації паливоперекачувального обладнання.

Згорнути

Відгуки про Насоси для палива

Насос DYB 70 А для перекачування дизеля 6500 грн

працює від акумулятора, добре качає з глибини 5 метрів

Євген • 06.06.2024
Насос занурювальний 12 В D51\38 569 грн

Довго вибирав, який насос взяти і вирішив спробувати цю модель. Все, що можу сказати - я не жалкую. Зазвичай я витрачаю багато часу, аби пр...

Пустовіт Микола • 30.06.2023
Насос для ДП 12/24 В Uni Pomp 45/70 л/хв 8500 грн

Насос у моїй АЗС потребував заміни, придбав цей дизельного палива. Працює чудово, зважаючи на якість та характеристики повинен працювати дов...

Генадій • 21.03.2023
Насос для перекачування ДТ 220 В Geko 2200 грн

Необідно було замінити насос, бо зносився. Обрав цей поки працює все добре.

Леонід • 14.03.2023
Насос для перекачування води\ДП\масла 3000 грн

Хороший насос на свій кошт і працює добре

Максим • 13.03.2023
Насос перекачування мастила VSO 50 л/хв 220 В 10412 грн

Гарне співвідношення ціна -якість.

Вячеслав • 12.01.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!