Занурювальні мінінасоси

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Занурювальні мінінасоси від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Занурювальні міні-насоси для перекачування палива

Занурювальні насоси для ПММ призначені для перекачування палива між різними аксесуарами, заправки транспортних засобів. Вони мають компактні розміри, можуть використовуватися навіть з невеликими ємностями. Міні-насоси мають високу мобільність, підходять для застосування стаціонарно, в польових умовах.

Занурювальні насоси комплектуються електричними двигунами, для запуску яких достатньо джерела живлення з напругою 12, або 24 Вольт. У каталозі Lebedka.UA представлені моделі обох типів.

Особливості та переваги міні-насоси

Занурювальні насоси являють собою пристрої, які в процесі роботи завжди знаходяться в середовищі, що перекачується. Виробники велику увагу приділяють якості збирання. Конструкція має бути повністю герметичною, несприйнятливою до впливу агресивного середовища.

Міні-насоси обов'язково комплектуються елементами, що фільтрують. Зазвичай їхню роль виконує алюмінієва сітка, яка запобігає попаданню в систему великих забруднень. Фільтруючі елементи значно збільшують термін служби устаткування.

Занурювальні насоси відрізняються між собою по:

  • зовнішнього діаметру;
  • довжині кабелю;
  • максимальній висоті подачі ПММ;
  • типу рідини, що перекачується - дизельне паливо, гас і т.п;
  • максимальної продуктивності.

Міні-насоси не потребують технічного обслуговування. Внутрішні механізми працюють без мастила. Охолодження двигуна здійснюється за рахунок середовища, що перекачується. При незначній потужності обладнання має значний коефіцієнт корисної дії. Усі конструктивні елементи виготовляються із міцних матеріалів, які легко справляються із тиском рідини.

За типом конструкції занурювальні насоси класифікуються на гвинтові, вібраційні та відцентрові. Останні здійснюють підйом рідини за рахунок руху лопатевого механізму та відцентрової сили. В основу вібраційних пристроїв покладено 2 мембрани, між якими створюється різниця тисків. Гвинтові містять спіралі на роторі та статорі, які і піднімають рідину з ємності.

Причини замовити міні-насоси в онлайн магазині Лебідка.ЮА

У каталозі представлені популярні моделі від одних із найкращих виробників у даному сегменті. Щоб швидко підібрати насос, вкажіть потрібні характеристики у фільтрах. Також за допомогою у виборі можна звернутися до менеджерів-консультантів.

Усі моделі з каталогу відрізняються доступною ціною. Міні-насоси є актуальними для приватного використання, підприємств з невеликим автопарком. Насоси у магазині продаються з гарантією від виробника. Постачання здійснюються в заводській комплектації. Доставку можна замовити у понад 500 населених пунктах України. Оплата приймається в момент оформлення або при отриманні. Також забрати замовлення можна в одному із пунктів самовивезення. Адреси вказані у відповідному розділі на сайті.

Цікавить інше обладнання для перекачування палива? В інших розділах каталогу представлено понад 50 найменувань.

Дізнатися більше

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!