Ультразвукові ванни

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Ультразвукові ванни від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Ультразвукові ванни – принцип роботи, варіанти використання

Ультразвукові ванни є спеціалізованим обладнанням, призначеним для швидкого та якісного очищення різних предметів. Головна особливість – відсутність механічного впливу.

Як працюють ультразвукові ванни?

Ультразвукова ванна - це резервуар, в який наливається рідина. Це може бути миючий склад, вода і т.д. На стінках чи дні ємності встановлені випромінювачі ультразвукових хвиль. Багато моделей пристроїв також припускають наявність нагрівальних елементів. Вони підтримують температуру на певному рівні, підвищуючи якість чищення. Для активації ультразвукових випромінювачів використовують електронний генератор.

Робота всіх ультразвукових ванн ґрунтується на ефекті кавітації. За рахунок акустичного впливу в рідині формуються мікробульбашки. Зіткнувшись з оброблюваною поверхнею, вони лопаються, чим сприяють руйнуванню частинок бруду.

Варіанти використання ультразвукових ванн

Ультразвукова мийка забезпечує делікатне, швидке і ретельне чищення різних предметів. Вона ідеально підходить для обробки предметів, які мають складну форму - порожнечі, пази, різні канали та отвори. Технологія дозволяє видаляти тверді відкладення ПММ, жир, пил, бруд тощо.

Ультразвукові ванни допомагають позбавитися прикипілих продуктів на контактах, клемниках. З їхньою допомогою можна якісно відмити карбюратор, інжектор. Використовують ультразвукове миття і для форсунок. Під час чищення вони не повністю занурюються у рідину. Контакти мають розташовуватись на поверхні. Для цього використовується спеціальна підставка. Ванни для форсунок містять відповідні підставки у комплектації.

При роботі з даним обладнанням важливо дотримуватись певних правил:

  • рідина для очищення повинна бути дозволена виробником апарату;
  • очищувані предмети не повинні торкатися дна та стінок;
  • заборонено запускати ванну без наявності рідини в резервуарі.

Параметри вибору ультразвукової ванни

Ультразвукова чистка за ефективністю перевершує механічні та багато хімічних видів миття, тому наявність такого обладнання в майстерні більш ніж виправдана.

При покупці ванни враховують:

  1. Обсяг резервуару. Визначає тип та кількість деталей для очищення. У продажу є моделі об'ємом 0,5-15 літрів.
  2. Потужність генератора. Характеристика впливає швидкість обробки. Але що більше потужність, то вища витрата електричної енергії.
  3. Режими роботи. Дається взнаки на зручності та універсальності обладнання.

Перед підбором апаратів для ультразвукового миття необхідно визначитися з переліком деталей, інтенсивністю експлуатації. Це дозволить придбати ванну, яка максимально відповідатиме вирішуваним завданням і не переплачуватиме за можливості, що не використовуються або не розкриваються на повну.

Вигідно купити ультразвукові ванни в Україні

Таке корисне обладнання для станцій технічного обслуговування, як ультразвукові мийки, можна замовити з оперативною доставкою в магазині «Lebedka.UA». Наявність установки G.I.Kraft, Launch та інших брендів. Асортимент включає малопотужні та високопродуктивні агрегати. Кваліфіковані співробітники магазину готові вислухати всі побажання та запропонувати кращу модель, а також відповісти на питання, що цікавлять, за конкретними позиціями, оплатою, доставкою. Також у нас можна замовити інше обладнання для майстерень – шукайте його в інших розділах каталогу.

Згорнути

Поширені запитання

Найбільш популярними серед споживачів вважаються німецькі компанії:

Lebedka.ua співпрацює з найпопулярнішими службами доставки в Україні. Також можна скористатися безкоштовною послугою самовивозу.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!