Міні АЗС 220 В

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Міні АЗС 220 В від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Міні АЗС 220 В – надійне обладнання для перекачування ПММ за доступною ціною

Звичайні заправні станції – це великі споруди стаціонарного характеру. Їх монтаж передбачає суттєві трудові та фінансові інвестиції. Міні АЗС 220 В вимагають значно меншого обсягу зусиль та матеріальних вкладень. Вони забезпечують безпечне, швидке перекачування бензину, дизельного палива. У разі потреби установка легко перевозиться на нове місце. Підключення обладнання займає мінімум часу.

Кому підійде покупка міні-АЗС?

За рахунок мобільності, компактності міні-заправки мають попит у фермерських господарств різного розміру. Їхня покупка економічно виправдана для будь-яких організацій зі своїм парком транспортних засобів. Установка паливороздавального обладнання на своїй території, будівельному майданчику дозволяє суттєво зменшити час заправки. Вбудований лічильник забезпечує контроль за витратою, полегшує складання звітностей. До переваг також належить відсутність потреби у укладанні договору з паливними компаніями.

Мобільні заправні станції актуальні не лише для юросіб. Їх купівля доступна будь-якій приватній особі, особливо, якщо є кілька одиниць техніки, а до найближчої АЗС десятки кілометрів.

Конструктивні особливості міні АЗС

Паливороздавальне обладнання, яке входить до складу міні-АЗС 220 Вольт, розраховане на великий термін служби. За дотримання правил експлуатації вони здатні опрацювати 5-10 років і навіть більше. Окупаються вкладення набагато швидше.

До складу міні АЗС зазвичай входить:

Кількість складових елементів може змінюватись в залежності від конкретного комплекту. При виготовленні обладнання виробники особливу увагу приділяють герметичності, стійкості до температурних перепадів, впливу агресивного середовища.

Як замовити міні АЗС?

У каталозі Lebedka.ua зібрано міні АЗС різної продуктивності. Для невеликих автопарків підійдуть моделі на 40-60 літрів за хвилину. Якщо техніки багато, або йдеться про великий вантажний транспорт з великими баками, рекомендується дивитися у бік обладнання 70-100 літрів. Наявність вже готові рішення, які не потребують доопрацювання. На всі міні-АЗС діє гарантія від виробника.

Щоб переглянути основні характеристики кожного комплекту, перейдіть на відповідну сторінку. Якщо інформації недостатньо, або потрібна консультація. Зателефонуйте або напишіть спеціалістам інтернет-магазину. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання.

Замовлення приймаються з усієї України. Відправлення здійснюється через логістичні компанії - Нова Пошта, Автолюкс і т.д. Клієнти магазину самостійно вибирають відповідного перевізника. Лебідка.ЮА підтримує постійну наявність товарів на складі, щоб виконувати кожне замовлення максимально оперативно.

Дізнатися більше

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!