Фільтри грубого очищення пального

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Фільтри грубого очищення пального від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Фільтри грубої очистки для паливороздавальних колонок та іншого паливоперекачувального обладнання

Фільтри грубої очистки є важливими компонентами обладнання з перекачування дизельного палива, бензину, гасу. Вони призначені для видалення з палива механічних домішок, таких як пил, пісок, іржа та інші частки. Фільтрувальні елементи цього типу здатні затримувати частинки розміром від 100 мікрон.

Види фільтрів грубої очистки

Фільтри відрізняються між собою за матеріалом виготовлення, типом пального, діаметром впускного/випускного каналу, пропускною здатністю та іншими характеристиками. Роль фільтрувального елемента виконує металева або полімерна сітка. Металеві вироби відрізняються вищою міцністю, але схильні до дії корозії.

Фільтри грубої очистки зазвичай багаторазові. Догляд за ними передбачає періодичне промивання. На відміну від фільтрів тонкого очищення, змінні картриджі не потрібні.

Фільтри не рекомендується використовувати для роботи з паливом, для якого вони не призначені. Це зумовлено в'язкістю різних продуктів та іншими характеристиками. Неправильний підбір здатний погіршити якість та швидкість очищення.

Пропускна здатність фільтра не повинна бути меншою за продуктивність паливороздавальної колонки або іншого обладнання. Рекомендується виконувати встановлення до насоса. Щоб досягти високої якості очищення, фільтри грубого очищення використовують разом із фільтрувальними елементами тонкого очищення. Перші вловлюють великі частки і продовжують термін служби других. Також у результаті значно зростає якість палива.

Причини замовити фільтри грубої очистки в інтернет-магазині «Lebedka.UA»

Вирішили купити фільтри грубої очистки для паливоперекачувального обладнання? Серед причин оформити замовлення саме у нашому онлайн магазині:

  • широкий асортимент фільтрів різних типів і розмірів, легко підберемо відповідні моделі під конкретні умови експлуатації;
  • гарантія якості та надійності продукції, наявність сертифікатів відповідності;
  • вигідні ціни, оперативна доставка по великих та невеликих населених пунктах України;
  • кваліфікований, ввічливий та швидкий сервіс.

У нас також можна підібрати насоси, шланги та інше обладнання для АЗС, яке дозволить організувати на базі майстерні, автопарку власну міні заправну станцію та використати пальне максимально ефективно.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!