Змащувальне обладнання

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Змащувальне обладнання від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Мастильне обладнання: види, характеристики

Наявність мастила є обов'язковою для безперервної та довговічної роботи різних механізмів. Мастильний матеріал сприяє зниженню тертя між елементами вузлів вантажного, легкового транспорту, сільськогосподарської техніки, верстатів тощо. Для доставки мастила до деталей і вузлів, що потребують, необхідне спеціальне обладнання. Якщо витрата мастил невелика, то для обслуговування техніки достатньо пристроїв ручного типу. В іншому випадку рекомендовано придивитися до пневматичних та ручних інструментів.

Мастильне обладнання буває різних видів:

 • нагнітачі мастила та інших мастильних матеріалів;
 • плунжерні шприци;
 • маслянки і т.д.

Кожен тип обладнання має свої особливості, переваги.

Маслонагнітачі – особливості конструкції, технічні можливості

Масляні нагнітачі застосовуються для ефективного мастила навіть важкодоступних механізмів. Вони здатні працювати з мастилами різної в'язкості. Основу конструкції таких пристроїв становить резервуар, фільтрувальні, сполучні елементи, кран, а також механізм, який відповідає за створення тиску.

Мастилонагнітачі можуть бути пневматичними та механічними. Перші використовуються у зв'язці з пневматичним насосом, другі працюють завдяки застосуванню м'язової сили. Також у продажу зустрічаються моделі з електричним та гідравлічним приводом.

Головна перевага механічного нагнітача полягає в автономності та доступній ціні. Користуватися пристроєм можна будь-де, адже інші джерела живлення непотрібні.

Мастилонагнітачі виділяються:

 • швидкістю нагнітання мастила;
 • зносостійкою та довговічною конструкцією;
 • простим керуванням;
 • легкою конструкцією (важкі пристрої комплектуються колесами та ручками).

Мастильні нагнітачі підходять для ремонтних, транспортних, сільськогосподарських підприємств, автомобільних сервісів тощо.

Під час вибору нагнітача враховують:

 1. Вид приводу – ножний, або важільний.
 2. Призначення – обслуговування редукторів, картерів, моторів.
 3. Вид рідини – масло, солідол і т.д.
 4. Номінальний тиск – визначає продуктивність.

Характеристики важільно-плунжерних шприців

Шприци підходять для роботи з маслами та консистентними мастилами. За рахунок нагнітання тиску мастильний матеріал потрапляє в прес-маслянку, звідки подається на елементи відповідного вузла, що труться.

Шприци відрізняються один від одного розташуванням важеля приводу та способом натискання. Найбільшого поширення мають моделі, які мають процес накачування здійснюється з допомогою двох рук – одна тримає корпус, друга – переміщує важіль. Таке рішення дозволяє переміщувати велику кількість мастила за один хід.

Одноручні шприци вирізняються компактнішими розмірами резервуара, призначені для використання в місцях з обмеженим простором. Вільна рука може використовуватися для встановлення наконечника, відведення патрубка, кабелю, кришки убік, якщо вони заважають.

Види прес-маслянок

Основне завдання прес-маслянки – пропуск мастильного матеріалу до робочих органів механізму. Пристрої використовуються в підшипниках, механізмах, де важлива точність мастила та чистота процесу.

Прес-маслянки бувають:

 • плоскими;
 • кутовими;
 • гідравлічними;
 • кульовими і т.п.

Нагнітачі, прес-маслянки, шприци та інше обладнання для змащування популярних брендів можна в магазині «Lebedka.ua». Усі позиції відповідають високим стандартам якості. У наявності обладнання поштучно, а також комплекти.

Для замовлення додайте одне або кілька найменувань у «Кошик», заповніть форму заявки, обравши спосіб доставки, оплати. Після цього дочекайтеся дзвінка менеджера та підтвердиіть покупку.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!