Наявність мастила є обов'язковою для безперервної та довговічної роботи різних механізмів. Мастильний матеріал сприяє зниженню тертя між елементами вузлів вантажного, легкового транспорту, сільськогосподарської техніки, верстатів тощо. Для доставки мастила до деталей і вузлів, що потребують, необхідне спеціальне обладнання. Якщо витрата мастил невелика, то для обслуговування техніки достатньо пристроїв ручного типу. В іншому випадку рекомендовано придивитися до пневматичних та ручних інструментів.
Мастильне обладнання буває різних видів:
Кожен тип обладнання має свої особливості, переваги.
Масляні нагнітачі застосовуються для ефективного мастила навіть важкодоступних механізмів. Вони здатні працювати з мастилами різної в'язкості. Основу конструкції таких пристроїв становить резервуар, фільтрувальні, сполучні елементи, кран, а також механізм, який відповідає за створення тиску.
Мастилонагнітачі можуть бути пневматичними та механічними. Перші використовуються у зв'язці з пневматичним насосом, другі працюють завдяки застосуванню м'язової сили. Також у продажу зустрічаються моделі з електричним та гідравлічним приводом.
Головна перевага механічного нагнітача полягає в автономності та доступній ціні. Користуватися пристроєм можна будь-де, адже інші джерела живлення непотрібні.
Мастилонагнітачі виділяються:
Мастильні нагнітачі підходять для ремонтних, транспортних, сільськогосподарських підприємств, автомобільних сервісів тощо.
Під час вибору нагнітача враховують:
Шприци підходять для роботи з маслами та консистентними мастилами. За рахунок нагнітання тиску мастильний матеріал потрапляє в прес-маслянку, звідки подається на елементи відповідного вузла, що труться.
Шприци відрізняються один від одного розташуванням важеля приводу та способом натискання. Найбільшого поширення мають моделі, які мають процес накачування здійснюється з допомогою двох рук – одна тримає корпус, друга – переміщує важіль. Таке рішення дозволяє переміщувати велику кількість мастила за один хід.
Одноручні шприци вирізняються компактнішими розмірами резервуара, призначені для використання в місцях з обмеженим простором. Вільна рука може використовуватися для встановлення наконечника, відведення патрубка, кабелю, кришки убік, якщо вони заважають.
Основне завдання прес-маслянки – пропуск мастильного матеріалу до робочих органів механізму. Пристрої використовуються в підшипниках, механізмах, де важлива точність мастила та чистота процесу.
Прес-маслянки бувають:
Нагнітачі, прес-маслянки, шприци та інше обладнання для змащування популярних брендів можна в магазині «Lebedka.ua». Усі позиції відповідають високим стандартам якості. У наявності обладнання поштучно, а також комплекти.
Для замовлення додайте одне або кілька найменувань у «Кошик», заповніть форму заявки, обравши спосіб доставки, оплати. Після цього дочекайтеся дзвінка менеджера та підтвердиіть покупку.