Бампери

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Бампери від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Силові бампери

Силовий бампер - додаткова деталь автомобіля, що має вигляд міцної поперечної балки, яка кріпиться на передню (або задню) частину автомобіля з метою захисту корпусу від пошкоджень під час невеликих аварій і зіткнень. В процесі монтажу старий бампер знімається і на його місце кріпиться новий, посилений. Особливо популярний такий вид обладнання у власників позашляховиків, off-road спортсменів і любителів гонок по бездоріжжю. У продажу можна зустріти кілька їх видів, в залежності від місця кріплення:

  • передні бампери;
  • задні бампери.

Купити бампер на позашляховик

Силовий бампер має низку переваг:

  1. Захист автомобіля спереду і/або ззаду (в залежності від типу бампера). Каркас з міцного металу надійно захищає внутрішні деталі і механізми (радіатор, підвіску і т.д.) під час різних зіткнень і ударів.
  2. Міцний матеріал, який практично неможливо пошкодити. Всі посилені бампери виготовляють з надміцних металевих сплавів, тому максимум що з ними може трапитися - невелика подряпина.
  3. На нього можна ставати ногами. Під час off-road змагань або покатушок, машина часто потрапляє в досить глибокі ями, яри та інші перешкоди. Часто виникає необхідність встати на бампер ногами, для здійснення тієї чи іншої операції. Якщо піднятися на звичайний бампер - результат буде один: з ним можна буде попрощатися. Посилений бампер з легкістю витримає вагу людини.
  4. Штатне місце під лебідку. Силовий бампер за замовчуванням обладнаний платформою для установки лебідки з місцями під кріплення і висновок троса.
  5. Додаткові місця під зачепи для буксира. Для зручного буксирування всі моделі силових бамперів (передні і задні) оснащені додатковими вушками для зачіпки троса при буксируванні. При цьому такі зачепи здатні витримати більше навантаження, ніж зачепи на рідному бампері.

Міцний бампер для автомобіля

Безсумнівним плюсом установки такого бампера є підвищена герметичність, що особливо актуально при установці лебідки. Часто можна зустріти ситуацію, коли після дощів або при їзді по болотистій місцевості двигун електричної лебідки "плаває" у воді. Рідині просто немає куди стікати, і вода разом з опалим листям, болотистою глиною і інший брудом заважає правильній роботі лебідки. Конструкція силового бампера дозволяє воді без перешкод стікати, при цьому дренажний отвір лебідки не забивається брудом і глиною.

Передній бампер фото

На силовиках продумані всі конструктивні отвори для комфортного керування лебідкою. Зі звичайним бампером автолюбителі часто відчувають незручності: то трос не видно як укладається, то ручку незручно повернути, складний доступ при обслуговуванні (бампер потрібно знімати для огляду або обслуговування лебідки). На силовому бампері всі функціональні отвори дозволяють замінити трос або підкрутити гайку не знімаючи лебідку з майданчика.

Купити силовий бампер - розумне рішення не тільки для професійних спортсменів, а й для всіх власників позашляховиків, любителів активного відпочинку та і їзди по пересіченій місцевості.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!